Reklama

Kłodzko. Konkurs na stanowisko zastępcy dyrektora domu dziecka rozstrzygnięty

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wikipedia / Jacek Halicki

Kłodzko. Konkurs na stanowisko zastępcy dyrektora domu dziecka rozstrzygnięty - Zdjęcie główne

Kłodzko: Czy wychowankowie kłodzkiego domu dziecka wreszcie odnajdą spokój? | foto Wikipedia / Jacek Halicki

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kłodzko: Monika Karolina Kotuła wygrała konkurs na stanowisko zastępcy dyrektora Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych, czyli kłodzkiego domu dziecka.

Kłodzko. W kłodzkim domu dziecka kolejne zmiany. 4 lutego Zarząd Powiatu Kłodzkiego odwołał ze stanowiska dyrektora Monikę Ślak. Pełniącą obowiązki dyrektora została Monika Bielska.

8 lutego ogłoszono konkurs na stanowisko zastępcy dyrektora kłodzkiego domu dziecka, a wczoraj poinformowano o jego wynikach. Zgłosiło się czterech kandydatów, ale tylko jedna osoba spełniała wymogi formalne. Nowym zastępcą Dyrektora CAPOW w Kłodzku została Monika Karolina Kotuła:

Kandydatka podczas rozmowy wykazała się wysoką wiedzą merytoryczną, kulturą osobistą. W ocenie członków komisji spełnia wymagania do zatrudnienia na stanowisko zastępcy dyrektora Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Kłodzku
- informuje w komunikacie placówka.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy