Reklama

Kłodzko. Zgłoś dziecko do Leonarda

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Canva

Kłodzko. Zgłoś dziecko  do Leonarda - Zdjęcie główne

Sprawdź, kto może ubiegać się o stypendium. | foto Canva

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kłodzko: Nawet tysiąc złotych dla najzdolniejszych. Ruszył nabór wniosków stypendialnych Leonardo.

Kłodzko. Burmistrz Kłodzka informuje, że do 15 lipca rodzice dzieci z klas IV-VIII szkół podstawowych mogą składać wnioski  o stypendium Leonardo za wybitne wyniki w nauce oraz wybitne osiągnięcia sportowe lub artystyczne uzyskane w roku szkolnym 2021/2022. 

Świadczenie w formie stypendium jest indywidualnym wyróżnieniem dla ucznia, którego zdolności i zainteresowania wykraczają poza program szkolny – zaznaczają urzędnicy z kłodzkiego magistratu. 

Wnioski o przyznanie stypendium mogą złożyć rodzice lub opiekunowie prawni ucznia. Stypendium przysługuje uczniom pobierającym naukę w Kłodzku (bez względu na miejsce zamieszkania) oraz uczniom zamieszkałym w Kłodzku, lecz pobierającym naukę poza miastem.

O przyznaniu bądź odmowie przyznania stypendium oraz jego wysokości decyduje burmistrz Kłodzka, biorąc pod uwagę rangę osiągniętych wyników przez danego kandydata. Wysokość jednorazowego stypendium za dany rok szkolny w każdej kategorii nie może przekroczyć kwoty 1 000zł. 

Kryteria przyznawania stypendium LEONARDO określa szczegółowo regulamin stanowiący załącznik do Uchwały Rady Miejskiej w Kłodzku nr XV/116/2019 z 19 grudnia 2019 r.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy