Reklama

Gmina Kłodzko. Urząd Gminy ponownie zamknięty dla mieszkańców

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: polska-org.pl/

Gmina Kłodzko. Urząd Gminy ponownie zamknięty dla mieszkańców - Zdjęcie główne

foto polska-org.pl/

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Urząd Gminy Kłodzko ponownie zamknięty z powodu koronawirusa. Jak teraz można załatwić urzędowe sprawy?

Gmina Kłodzko. Urząd Gminy Kłodzko poinformował, że w związku ze stanem epidemii koronawirusa wprowadzona została nowa organizacja pracy, która ma zapewnić większe bezpieczeństwo interesantom i pracownikom. 

Urząd Gminy Kłodzko pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30, jednak łącznie z kasą, jest zamknięty dla Interesantów.  W wyjątkowych wypadkach, gdy załatwienie sprawy wymaga osobistej obecności w Urzędzie, obsługa Interesantów odbywa na parterze (w holu), z zachowaniem zasad sanitarnych.

Podania, wnioski i inne dokumenty mieszkańcy mogą wrzucić do skrzynki na korespondencję, znajdującej się w holu Urzędu przy ulicy Okrzei.

Nie spotkasz się z Wójtem. Zadzwoń lub wyślij maila

Do odwołania Wójt Gminy Kłodzko, Zbigniew Tur,  zawiesza przyjmowanie mieszkańców we wtorki. W pilnych sprawach można umówić się na telefoniczną rozmowę z włodarzem gminy, aby to zrobić należy zadzwonić pod numer: 74 64 74 101.

W komunikacie urzędu czytamy również:

Zalecamy dokonywanie płatności poprzez bankowość elektroniczną, na poczcie lub w banku (w Banku Spółdzielczym nie jest pobierana prowizja od wpłat na rachunek Gminy Kłodzko).

Rekomendujemy załatwianie spraw urzędowych za pośrednictwem: poczty e-mail: [email protected], Elektronicznej Skrzynki Podawczej ePUAP: /ugklodzko/skrytka lub drogą telefoniczną - Biuro Obsługi Mieszkańców: 74 64 74 100.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy