Reklama

Szpital w Kłodzku najlepszy w województwie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zespół Opieki Zdrowotnej w Kłodzku zajął ex aequo VI miejsce w Polsce oraz I miejsce w województwie dolnośląskim w konkursie Zdrowa Przyszłość – Inspiracje 2021/2022.

Powiat Kłodzki. Szpital Powiatowy w Kłodzku został nagrodzony w konkursie ogłoszonym przez  Bezpieczny Szpital Przyszłości Idea Trade i Dziennik Gazeta Prawna pod hasłem Zdrowa Przyszłość – Inspiracje 2021/2022.

Nagrodę przystani w kategorii Nowatorskie produkty i usługi poprawiające jakość życia, zdrowia i dostęp do usług, za realizację projektu Wdrożenie e-usług publicznych w obszarze telemedycyny w podmiocie leczniczym Zespół Opieki Zdrowotnej w Kłodzku.

Nagrodzony projekt obejmuje profilaktykę wtórną ostrego zespołu wieńcowego (OZW) u pacjentów po już przebytym epizodzie OZW i stanowi główny cel opieki medycznej w tej grupie pacjentów. Nagrodę osobiście odebrała dyrektor Zakładu Opieki Zdrowotnej  w Kłodzku - Jadwiga Radziejewska

Kilka słów o projekcie

  • Zasięg programu: mieszkańcy Dolnego Śląska
  • Populacja:  Pacjenci z rozpoznaną chorobą sercowo-naczyniową, powyżej 18 roku życia.
  • Termin realizacji: 12.05.2021 -11.05.2026 

Wdrożenie systemu telemonitoringu  ma na celu optymalizację leczenia oraz redukcję ryzyka zgonu. Obecnie nie ma na szeroką skalę rozwiązań umożliwiających stały monitoring tej grupy pacjentów
- czytamy w komunikacie Starostwa Powiatowego w Kłodzku.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy