Reklama

Kłodzko. Stanisław Bartczak: Jestem za budownictwem

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: FB - Stanisław Bartczak - Radny Rady Miejskiej w Kłodzku

Kłodzko. Stanisław Bartczak: Jestem za budownictwem - Zdjęcie główne

Kłodzko: Radny tłumaczy, dlaczego wstrzymał się od głosu. | foto FB - Stanisław Bartczak - Radny Rady Miejskiej w Kłodzku

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W Kłodzku ma zostać wybudowane 100 mieszkań komunalnych. Miasto przekazało właśnie spółce SIM Sudety ziemię pod budowę. Radni byli za. Dwóch wstrzymało się jednak od głosu. Radny Stanisław Bartczak tłumaczy się ze swojej decyzji.

Kłodzko. Niemal wszyscy kłodzcy radni zagłosowali za przekazaniem aportem ziemi pod budowę nowych mieszkań komunalnych. Niemal, bo dwóch radnych opozycyjnych – Stanisław Bartczak i Bogusław Procak - wstrzymało się w tej sprawie od głosu. Burmistrz Michał Piszko stwierdził, że jest rozczarowany takim zachowaniem i że pokazuje ono, jakie jest podejście radnych opozycyjnych do tematu rozwoju mieszkalnictwa w Kłodzku.

Po naszej publikacji w Gazecie Kłodzkiej, głos zabrał radny Stanisław Bartczak: 

Nie jestem przeciwnikiem budowania mieszkań komunalnych i takich pod wynajem w Kłodzku. Gdybym był, zagłosowałbym przeciwko tej uchwale. Ja się wstrzymałem od głosu, bo miałem wątpliwości dotycząca finansów publicznych. np. tego, czy miasto, kiedy te mieszkania będą w perspektywie 15-20 lat wystawiane na sprzedaż (wykup przez najemców), otrzyma z tego tytułu jakieś wpływy do budżetu – wyjaśnia Bartczak.

Kłodzki samorządowiec dodaje: Niestety podczas posiedzenia komisji, które poprzedzało sesję, nie uzyskałem na to pytanie odpowiedzi.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy