Reklama

Kłodzki Inkubator Przedsiębiorczości

Opublikowano: śr, 13 kwi 2016 14:20
Autor:

Kłodzki Inkubator Przedsiębiorczości - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Konsultacje społeczne zapotrzebowania na infrastrukturę będącą przedmiotem planowanego projektu

Michał Piszko Burmistrz Miasta Kłodzka zaprasza do zapoznania się z propozycją projektu dotyczącego utworzenia Kłodzkiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Projekt jest zaplanowany do realizacji w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 działanie 1.3 B Rozwój przedsiębiorczości

Celem projektu jest polepszenie warunków działalność MŚP oraz rozwój działalności gospodarczej w mieście Kłodzku. Opis planowanego zakresu projektu: W mieście Kłodzku planuje się utworzenie Kłodzkiego Inkubatora przedsiębiorczości sprzyjającego rozwojowi działalności gospodarczej oraz stwarzającego preferencyjne warunki jej prowadzenia. Inkubator Przedsiębiorczości będzie przedsięwzięciem, które inicjuje, promuje i wspiera przedsiębiorczość.

Oferta wsparcia obejmie udostępnianie nowoczesnej powierzchni biurowej, kompleksowe wsparcie biznesowe, szkolenia, warsztaty i konferencje. To miejsce, które powstanie aby aktywnie wspierać powstawanie nowych oraz rozwój istniejących firm. To zespół ludzi, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem będą wspierać młodych przedsiębiorców. To atrakcyjny obiekt wyposażony w nowoczesną infrastrukturę niezbędną dla prowadzenia i rozwijania biznesu, w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych. To miejsce, w którym wymieniają się doświadczenia praktyków, przedstawicieli nauki oraz otoczenia biznesu. Firmy decydujące się na umieszczenie swojej działalności w Inkubatorze powinny wykazać, w jaki sposób ich działalność będzie wspierać rozwój inteligentnych specjalizacji regionu, wskazanych w Ramach strategicznych na rzecz inteligentnych specjalizacji Dolnego Śląska (załącznik do Regionalnej Strategii Innowacji dla Województwa Dolnośląskiego 2011-2020) tj. następujące obszary o największym potencjale rozwojowym:

Branża chemiczna i farmaceutyczna,

Mobilność przestrzenna,

Żywność wysokiej jakości,

Surowce naturalne i wtórne,

Produkcja maszyn urządzeń,

obróbka materiałów,

Technologie informacyjno – komunikacyjne (ICT)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy