Reklama

Gmina Kłodzko. Jeszcze tydzień na złożenie wniosku o stypendium Ciechowskiego

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Gmina Kłodzko

Gmina Kłodzko. Jeszcze tydzień na złożenie wniosku o stypendium Ciechowskiego - Zdjęcie główne

Gmina Kłodzko: W przyznaniu stypendium im. Grzegorza Ciechowskiego decydujące jest kryterium dochodowe | foto Gmina Kłodzko

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dobra wiadomość dla spóźnialskich. Do 14 października zostaje wydłużony termin składania wniosków o stypendium im. Grzegorza Ciechowskiego. Ubiegać się o nie może młodzież z terenu gminy Kłodzko.

Gmina Kłodzko. W przyznaniu stypendium im. Grzegorza Ciechowskiego decydujące jest kryterium dochodowe na jednego członka rodziny, nieprzekraczające 45% minimalnego wynagrodzenia brutto za pracę, obowiązujące w roku kalendarzowym, czyli 1 354,50 zł.

Uprawnionymi do wnioskowania o stypendium za osiągnięcia w różnych dziedzinach są radni Gminy Kłodzko, dyrektorzy instytucji kultury, organizacje pozarządowe, kluby sportowe i różnego rodzaju stowarzyszenia. W przypadku stypendium za wyniki w nauce, z wnioskiem występuje dyrektor szkoły lub dziekan uczelni. Termin składania wniosków upływa 14 października 2022 r.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy