Reklama

Dzisiaj Dentobus w Polanicy - Zdrój

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: UM Polanica-Zdrój

Dzisiaj Dentobus w Polanicy - Zdrój - Zdjęcie główne

foto UM Polanica-Zdrój

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzisiaj w Polanicy – Zdroju zawita Dentobus, czyli mobilny gabinet stomatologiczny. Władze samorządowe Polanicy zachęcają do skorzystania z jego usług, ponieważ dzięki niemu każdy przedszkolak i każdy uczeń będzie miał zapewnioną opiekę stomatologiczną.

Polanica-Zdrój. Dentobus stacjonował będzie w czwartek, 18 sierpnia od godz. 10.45 do 14.00 przy Publicznym Przedszkolu w Polanicy-Zdroju, Al. Wojska Polskiego 10.

Podczas wizyty w Dentobusie lekarz zbada stan uzębienia i błon śluzowych, określi na diagramie potrzeby leczenia zachowawczego, oceni wady zgryzu i wskaże ewentualne potrzeby konsultacji specjalistycznych (np. ortodontycznej). Badanie zakończy się wydaniem Karty Pacjenta, z której rodzic dowie się o potrzebach leczniczych swojego dziecka.

Dentobus - darmowe badania 

Zgodnie z zaleceniami przeglądy stomatologiczne powinny być wykonywane co najmniej raz na 6 miesięcy. Wzięcie udziału w przeglądzie jest dobrowolne, bezpłatne i nie narzuca w żaden sposób kontynuacji, wyboru lekarza czy też metod i finansowania leczenia. Dentobus świadczy usługi wyłącznie dla dzieci.

Maluchy z polanickiego przedszkola z pierwszeństwem

Pierwszeństwo będą miały dzieci z polanickiego przedszkola publicznego, ale w dalszej kolejności będą przyjmowane również dzieci uczęszczające do innych przedszkoli. Nie obowiązuje rejestracja. Wystarczy, aby rodzic przyszedł ze swoim dzieckiem i wypełnił na miejscu stosowne oświadczenie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy