Reklama

Doposażone OSP

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Doposażone OSP - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W tym roku władze powiatu kłodzkiego po raz pierwszy ogłosiły konkurs na najlepsze projekty obywatelskie. Pierwsze projekty, które otrzymały pieniądze z powiatowego budżetu obywatelskiego, zostały już zrealizowane.

Przedstawiciele zarządu powiatu uczestniczyli w symbolicznym przekazaniu zakupionego w ramach tych projektów specjalistycznego sprzętu. Trafi ł on do Ochotniczej Straży Pożarnej w Bożkowie oraz do OSP w Nowej Rudzie-Słupcu. W ramach budżetu obywatelskiego zostały zakupione dla strażaków: profesjonalne zastawy radiotelefonów, radiostacja CB, czujnik wykrywający różne typy niebezpiecznych gazów, agregat prądotwórczy, nowoczesne kamery termowizyjne. Łącznie starostwo powiatowe przekazało w ramach tych projektów 43 tys. zł.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy