Reklama

Lądek-Zdrój. Burmistrz wyznaczył nagrodę za pomoc w złapaniu wandali

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Na sygnale Lądek-Zdrój: W niedzielę nieznany dotąd sprawca zniszczył wiaty przystankowe w Trzebieszowicach oraz Radochowie. Sprawa została zgłoszona Straży Miejskiej, jednak już teraz Burmistrz wyznaczył nagrodę za pomoc w złapaniu wandali.

Lądek-Zdrój. Wandale nie odpuszczają. W minioną niedzielę doszło do zniszczenia wiat przystankowych w Trzebieszowicach oraz Radochowie. Sprawą zajmują się służby, ale Burmistrz Roman Kaczmarczyk ma nadzieję, że wyznaczona przez niego nagroda pomoże w szybszym rozwiązaniu sprawy.

Burmistrz Lądka-Zdroju wyznaczył nagrodę 500 zł (netto) dla tego, kto wskaże osobę (lub grupę osób), która dopuściły się tego czynu
- możemy przeczytać na stronie Urzędu Miasta i Gminy Lądek-Zdrój.

Gwarantują anonimowść

W swoim komunikacie odnośnie zdarzenia urząd przypomina, że tak zwana “mała architektura” stanowi własność gminy, czyli wszystkich mieszkańców.

W przypadku niszczenia rzeczy i urządzeń służących społeczeństwu, jeżeli sprawca nie zostanie wykryty, obiekty te mają szansę być naprawione i wymienione, jednak koszty takiej naprawy lub wymiany ponosi samorząd, a środki finansowe, które zostaną na to skierowane pomniejszają możliwość wykonania innych inwestycji lub remontów, które czekają na wykonanie…

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości wandali, proszone są o kontakt:

  • mailowo – na adres: burmistrz@ladek.pl
  • telefonicznie, w godz. pracy Urzędu Miasta i gminy w Lądku-Zdroju – pod nr tel. 74 8 117 866
  • osobiście – zgłaszając się w godz. pracy Urzędu Miasta i Gminy do biura Obsługi Klienta
Przeczytaj również: Nieprawidłowości w kłodzkim domu dziecka - znamy stanowisko wychowanków

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy