REKLAMA

Serca na plastikowe nakrętki

Fot. FB/Mateusz Jelin

W Polanicy-Zdrój pojawiły się pojemniki na plastikowe nakrętki. Zakupiono 3 sztuki. Jeden pojemnik stanął przed Urzędem Miejskim, drugi na początku deptaka, a trzeci na parkingu pod Szkołą Podstawową nr 2 im. Żołnierzy z Monte Cassino. Mieszkańcy mogą wrzucać do pojemników nakrętki. Po wypełnieniu pojemników nakrętki będą przekazywane dalej, aby wspierać akcje charytatywne.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Serca na plastikowe nakrętki

Lewin, Bardo i Żarów - te trzy gminy utrzymały prowadzenie i wygrały w rządowym konkursie Rosnąca odporność w powiatach kłodzkim, ząbkowickim i świdnickim. Dostaną po milionie złotych

Fot. Fb - Jaszkowa Dolna

Jaszkowa Dolna: Trwają przygotowania do sobotniego otwarcia Wioski Świątecznej. Na zwiedzających czeka mnóstwo atrakcji.

Sprawca zdarzenia doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×