REKLAMA

Warcaby 100-polowe

pixabay.com

W dniach 12-13 września br. w kłodzkim CKSiR odbyły się pierwsze mistrzostwa kłodzka w warcabach stupolowych pod patronatem burmistrza Kłodzka

Uczestniczyło 22 zawodników. Turniej został rozegrany systemem szwajcarskim. Wśród kobiet wygrała Maria Górzna (Wrocław) przed Reginą Godzik (Kłodzko). Trzecia była Leokadia Ruda (Krosnowice). Wśród mężczyzn wygrał Edward Twardy (Lubin), drugie miejsce wywalczył Stanisław Jedrzycki (Środa Śląska). Trzecie miejsce zajął Jan Ozga (Dzierżoniów). Mając tyle samo punktów na 4 miejscu uplasował się Sławomir Żurawski z Domaszkowa. Na uroczystym zakończeniu z rąk burmistrza najlepsi otrzymali pamiątkowe medale i nagrody rzeczowe. Organizatorem był DOlnośląski Klub Kultury Fizycznej i Sportu i turystyki Niewidomych i Słabo Widzących. Turniej zorganizował Pan Józef Plichta z Polanicy -Zdroju. Sędzią głównym był Stanisław Urbanek z Bielawy.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Warcaby 100-polowe

Obrazek użytkownika kaczan
  • kaczan
  • 17-02-2016

wolę szachy. tam można posuwać królową ;)

Fot. MM

Mieszkańcy powiatu kłodzkiego od rana głosują w wyborach prezydenckich. Póki co w lokalach wyborczych nie ma kolejek. Nie doszło także do niepokojących zakłóceń.

Fot. Gmina Kłodzko

9 jednostek Ochotniej Straży Pożarnej z terenu gminy Kłodzko otrzymało wsparcie finansowane z programu "Sprzęt dla OSP". Pieniądze trafiły do: Jaszkowej Dolnej– 12.877 zł, Szalejowa Górnego– 16.402 zł, Szalejowa Dolnego - 13.508 zł, Ołdrzychowic Kł. – 18.900 zł, Żelazna – 13.937 zł, Krosnowic – 14.000 zł, Wojciechowic – 18.200 zł, Piszkowic – 13.859 zł i Starego Wielisławia– 13.874 zł.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×