Reklama

Zostań przez jeden dzień burmistrzem Stronia Śląskiego

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Allegro

Zostań przez jeden dzień burmistrzem Stronia Śląskiego - Zdjęcie główne

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra trochę później niż zwykle. Jubileuszowy 30. finał odbędzie się 30 stycznia. | foto Allegro

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Chcesz zasiąść w gabinecie i spróbować swoich sił jako Burmistrz Stronia Śląskiego? Jak to zrobić?

Teraz masz taką możliwość. Możesz wylicytować posadę burmistrza na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i zastąpić na ten czas na stanowisku Dariusza Chromca. Co prawda tylko na jeden dzień, ale jest to doskonała okazja, aby na własne oczy przekonać się, na czym polega praca włodarza gminy.

Licytować można TUTAJ

Osoba, która wygra licytację będzie miała możliwość w dogodnym dla siebie terminie m. in. zapoznać się z pracą urzędu, zwizytuje gminne jednostki organizacyjne, a także zapozna się z inwestycjami, które gmina obecnie realizuje.

Wolontariusze WOŚP zbiorą tym razem pieniądze na dziecięcą okulistkę

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra trochę później niż zwykle. Jubileuszowy 30. finał odbędzie się 30 stycznia. Na Dolnym Śląsku działa 129 sztabów, w powiecie kłodzkim jest ich 12. 

Wolontariusze WOŚP zbiorą tym razem pieniądze na dziecięcą okulistkę.  Jakiekolwiek problemy z nim związane wpływają na ogólny rozwój i poznawanie świata, dlatego tak istotne jest szybkie stwierdzenie ewentualnych nieprawidłowości i podjęcie leczenia, a czynnikiem niezbędnym do prawidłowej diagnozy i wdrożenia terapii jest nowoczesny sprzęt, którego polskim placówkom brakuje. Oddziały i pododdziały okulistyki dziecięcej oraz wydzielone łóżka dziecięce w oddziałach okulistyki dla dorosłych działają w 25 ośrodkach w 17 miastach Polski. W całym kraju są też poradnie okulistyki dziecięcej, które również wymagają wyposażenia w nowoczesny sprzęt okulistyczny. Rokrocznie na oddziałach okulistyki dziecięcej hospitalizowanych jest kilkanaście tysięcy pacjentów. Jednymi z najczęstszych powodów, dla których dzieci trafiają do specjalistów z zakresu okulistyki, są - poza pogorszeniem ostrości wzroku - jaskra, zaćma, różnego rodzaju urazy, anomalie rozwojowe i nowotwory. Wiele tych schorzeń wymaga wykonania zabiegów operacyjnych - w 2019 roku przeprowadzono ich blisko 650, z czego najwięcej, ponad 25 proc. stanowiły operacje guzów.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy