Reklama

W gminie Kłodzko powstaną oddziały przygotowawcze dla dzieci z Ukrainy

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

W gminie Kłodzko powstaną oddziały przygotowawcze dla dzieci z Ukrainy  - Zdjęcie główne

Osoby, które są zainteresowane zapisaniem dziecka do szkoły, a mieszkają w innych, niewymienionych miejscowościach gminy Kłodzko, mogą kontaktować się z Referatem Obsługi Szkół w gminie Kłodzko.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W czterech szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest gmina Kłodzko, od 1 kwietnia zostaną uruchomione oddziały przygotowawcze dla dzieci z Ukrainy, które przyjechały i zamieszkały na terenie gminy Kłodzko.

W czterech szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest gmina Kłodzko, od 1 kwietnia zostaną uruchomione oddziały przygotowawcze dla dzieci z Ukrainy, które przyjechały i zamieszkały na terenie gminy Kłodzko w związku z działaniami wojennymi prowadzonymi na terytorium Ukrainy. Osoby, które są zainteresowane zapisaniem dziecka do szkoły, a mieszkają w innych, niewymienionych miejscowościach gminy Kłodzko, mogą kontaktować się z Referatem Obsługi Szkół w gminie Kłodzko. 

 

 

Zgłoś się do jednej z placówek:

 

Szkoła Podstawowa w Ołdrzychowicach Kł., ul. Sportowa 1E; Ołdrzychowice Kł., tel. 74 868 93 30, (e-mail: [email protected]): oddział przygotowawczy dla kl. I-III (dzieci w wieku 6-9/10 lat) z miejscowości: Krosnowice, Żelazno, Marcinów, Ołdrzychowice Kł.

 
 Szkoła Podstawowa w Jaszkowej Dolnej, tel. 74 868 76 09, (e-mail: [email protected]): oddział przygotowawczy dla kl. I-III (dzieci w wieku 6-9/10 lat) z miejscowości: Jaszkowa Górna, Jaszkowa Dolna, Jaszkówka, Wojciechowice, Boguszyn.
 
Szkoła Podstawowa w Kłodzku, ul. Traugutta 1A, Kłodzko, tel. 74 867 30 06 (e-mail: 

[email protected]): oddział przygotowawczy dla kl. IV-VI (dzieci w wieku 10-12 lat), oddział przygotowawczy dla kl. VII-VIII (dzieci w wieku 13-15 lat) z miejscowości: Krosnowice, Żelazno, Marcinów, Ołdrzychowice Kł., Jaszkowa Dolna, Jaszkowa Górna, Jaszkówka, Wojciechowice, Ławica, Stary Wielisław, Boguszyn.

 
 Szkoła Podstawowa w Wojborzu, Wojbórz 52, tel. 74 871 31 89; e-mail: ([email protected]): oddział przygotowawczy dla kl. VII-VIII (dzieci w wieku 13-15 lat) z miejscowości: Wojbórz, Łączna, Szalejów Górny, Szalejów Dolny, Gorzuchów, Kamieniec, Gołogłowy.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy