Reklama

Szczytna. Itaka poszukuje zaginionego Zbigniewa Stojanowskiego

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Fot. Fundacja Itaka

Szczytna. Itaka poszukuje zaginionego Zbigniewa Stojanowskiego - Zdjęcie główne

Zaginiony wyszedł z domu w październiku ubiegłego roku | foto Fot. Fundacja Itaka

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Widziałeś tego mężczyznę? Zadzwoń do fundacji Itaka

Szczytna. Fundacja Itaka poszukuje zaginionego Zbigniewa Stojanowskiego. Mężczyzna wyszedł z domu w Szczytnej 27 października 2020 roku do pracy i do tej pory nie wrócił do domu. Wówczas znaleziono jedynie jego pod jednym ze sklepów znaleziono jego rower. Zaginiony ma 54 lata, 175 c wzrostu, oczy koloru piwnego. 

Jeżeli widziałeś zaginionego lub posiadasz jakiekolwiek informacje o jego losie, skontaktuj się z Fundacją ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod numerem 22 654 70 70. Możesz także również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl.

Potrzebujesz pomocy? Dzwoń!

Celem Fundacji Itaka jest niesienie wszelkiej pomocy ludziom dotkniętym problemem zaginięcia, w szczególności osobom zaginionym, ich rodzinom i bliskim oraz osobom zagrożonym zaginięciem, w tym także w przypadkach zaginięć związanych z porwaniami rodzicielskimi. Każdy kto potrzebuje pomocy możesz zadzwonić pod numery telefonów: 22 654 70 70 (Czynna 7 dni w tygodniu. Poniedziałek-piątek 9:00 – 21:00 oraz w każdą sobotę i niedzielę w godz. 9:00-13:00). Pracownicy i wolontariusze Fundacji ITAKA 7 dni w tygodniu są gotowi do rozmowy w sytuacji zaginięcia bliskiej osoby. Jeżeli potrzebujesz informacji lub chcesz po prostu porozmawiać – jesteśmy do Twojej dyspozycji. W fundacji pracują wykwalifikowani i doświadczeni psychologowie. Są do dyspozycji rodzin i bliskich osób zaginionych, by porozmawiać, doradzić czy po prostu wysłuchać, gdy jest taka potrzeba. Zespół prawny ITAKI doradza rodzinom i bliskim osób zaginionych w kwestiach prawnych, które mogą pojawić się w przypadku długoletniego zaginięcia. Nasi prawnicy podpowiadają jak kontaktować się z urzędami i instytucjami, pomagają przygotowywać stosowne. W  fundacji działa także telefon skierowany do rodziców i opiekunów w sprawach zaginionego dziecka i nastolatka: 116 000. Mogą na niego także dzwonić rodzice zaginionych dzieci, nastolatki, które uciekły z domu oraz wszystkie inne osoby, które zetknęły się z problemem zaginięcia dziecka lub nastolatka mogą pomóc w jego odnalezieniu.


Karolina Golak

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy