Reklama

Strajk Kobiet Kłodzko: Radni odpowiadają Krystynie Śliwińskiej

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Strajk Kobiet Kłodzko: Radni odpowiadają Krystynie Śliwińskiej - Zdjęcie główne

Radni powiatu kłodzkiego odpowiedzieli Krystynie Śliwińskiej

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Strajk Kobiet Kłodzko: Radni powiatu kłodzkiego i starosta Maciej Awiżeń odpowiedzieli na oświadczenie Krystyny Śliwińskiej. Samorządowcy są oburzeni.

Strajk Kobiet Kłodzko: Radni powiatu kłodzkiego odpowiedzieli na oświadczenie Krystyny Śliwińskiej, które wygłosiła podczas posiedzenia rady. Są oburzeni wystąpieniem radnej i zwracają się do Michała Dworczyka, posła na sejm RP. 

 

Rekacja na oświadczenie

25 listopada odbyła się sesja rady powiatu kłodzkiego, na której Krystyna Śliwińska odczytała oświadczenie w sprawie Strajku Kobiet i opatrzyła je komentarzem. Radni powiatu wyrazili oburzenie po wystąpieniu Krystyny Śliwińskiej, nie wszyscy zgadzają się z jego treścią.  - Kierujemy pytanie do Michała Dworczyka Posła na Sejm RP, czy się utożsamia z wypowiedzią swojej dyrektor Biura Poselskiego - mówią radni. 

 

Hołotą nazwać tych, którzy skandowali

- Hołotą nazwać tych, którzy skandowali te hasła to naprawdę mało. To naprawdę mało - tak miał brzmieć komentarz Krystyny Śliwińskiej po odczytaniu oświadczenia. - Czy tak można obrażać w demokratycznym kraju społeczeństwo? Czy wypada wypowiadać taką opinię dyrektor Biura Poselskiego? Czy to jest stanowisko Klubu PiS w Powiecie Kłodzkim? Przypominamy, że każdy obywatel w Polsce ma prawo do manifestowania, i ma prawo do wyrażania własnych poglądów - grzmią radni. 

- Z pytaniem zwracają się radni Powiatu Kłodzkiego:

Maciej Awiżeń

Michał Cisakowski

Robert Duma

Małgorzata Jędrzejewska-Skrzypczyk

Małgorzata Kanecka

Grzegorz Kuzak

Adam Łącki

Zbigniew Łopusiewicz

Piotr Marchewka

Marek Mazurkiewicz

Ryszard Niebieszczański

Anita Piszko

Jarosław Przybył

Ewelina Ptak

Renata Wolan-Niemczyk

Tadeusz Zieliński

 

Śliwińska oskarża radnych o manipulację

W komentarzu do oświadczenia radnych, Krystyna Śliwińska zarzuca im manipulację. - Wprawdzie nie do mnie kierowane są pytania, ale ponieważ w poście dokonuje się manipulacji, wyjaśniam, co następuje: Hołotą nazwałam nie "społeczeństwo w demokratycznym kraju", lecz tych uczestników noworudzkiej demonstracji, którzy skandalicznie zachowywali się w przestrzeni publicznej. 

Państwo radni cytują moje słowa "Hołotą nazwać tych, którzy skandowali te hasła to mało". A może należało zaznaczyć, które hasła? I to jest właśnie ta manipulacja. I to się nie godzi - protestuje Śliwińska. 

Na to błyskawicznie zareagowała jedna z liderek Strajku Kobiet w Kłodzku, Małgorzata Musiałek. - Proszę pani, czy nagranie z pani wypowiedzi na sesji, które jest ogólnodostępne w internecie, zostało zmanipulowane? Jeśli tak, ktoś dokonał przestępstwa, jeśli nie, to jedyną osobą która próbuje manipulować faktami, jest sama pani - odpowiada. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy