Reklama

Informują seniorów

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Źródło: UM Kłodzko

Informują seniorów - Zdjęcie główne

foto Źródło: UM Kłodzko

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Seniorzy chcą wiedzieć, co dzieje się w mieście. Starają się być na bieżąco, ale też są dobrymi obserwatorami.

Stąd podczas dzisiejszego spotkania tak chętnie dzielili się swoimi spostrzeżeniami, ale również pytali o nurtujące ich kwestie. Pojawiły się tematy związane z zabezpieczeniem niektórych nieruchomości, które nie dość, że szpecą, to jeszcze stanowią niebezpieczeństwo dla przechodniów. Część budynków, o których była mowa jest dobrze znana pracownikom urzędu miasta, jednak problem stanowi własność nieruchomości. Większość z nich jest w rękach prywatnych. Dokładnie zaś przyjrzymy się tym, które należą do Gminy Miejskiej Kłodzko. Seniorzy prosili o bardziej dostosowany do ich potrzeb lokal, w którym siedzibę miałby Związek Emerytów i Rencistów. I w tej kwestii będziemy współpracować. Padły nawet pewne propozycje, ale to trzeba jeszcze dokładnie ustalić. Kolejną kwestią, na którą wszyscy zwrócili uwagę, jest czystość miasta. Zresztą jest to problem, nad którego rozwiązaniem od pewnego już czasu pracujemy wraz z radnymi. Wkrótce na nowo będzie wyłaniana firma sprzątająca, nie będzie można pozwolić choćby na to, by inny podmiot zajmował się zielenią, a inny chodnikami czy ulicami. Dodatkowo chcemy wpłynąć na właścicieli psów, by ci sprzątali po swoich pupilach. Seniorzy byli także zainteresowani dostępem do informacji o pracy urzędu i o tym, co dzieje się w mieście. Cyklicznie pojawiać się będzie biuletyn informacyjny, który powinien rozwiązać tę kwestię. Podczas spotkania obszernie tłumaczona była obecna sytuacja miasta... Źródło: UM Kłodzko

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy