Reklama

Radziejewska ponownie dyrektorem ZOZ Kłodzko

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: TV Kłodzka

Radziejewska ponownie dyrektorem ZOZ Kłodzko - Zdjęcie główne

foto TV Kłodzka

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jadwiga Radziejewska wygrała konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Opieki Zdrowotnej w Kłodzku. Ogłoszenie konkursu na to stanowisko przeprowadzono ze względu na nabycie przez dyrektorkę praw emerytalnych.

Kolejne 6 lat kłodzką lecznicą, w skład której wchodzą szpital, Zakład Opiekuńczo – Leczniczy w Nowej Rudzie, szpital uzdrowiskowy w Kudowie – Zdroju oraz przychodnie lekarski, kierować będzie Jadwiga Radziejewska. To wynik konkursu na to stanowisko, który odbył się 10-go oraz 12-go stycznia. Do konkursu wpłynęły trzy oferty z czego wymogi formalne spełniały tylko dwie. 

Odeszła na emeryturę, aby znowu zostać dyrektorem?

Jadwiga Radziejewska funkcję dyrektora pełniła przez 12 lat. 28 października ubiegłego roku na mocy porozumienia stron umowa została rozwiązana. 

Do czasu rozstrzygnięcia konkursy Radziejewska była pełniącą obowiązki dyrektora kłodzkiego podmiotu leczniczego. W październiku 2021 roku nowa-stara dyrektor kłodzkiego ZOZ mówiła Gazecie Kłodzkiej, że na pewno nie wystartuje w konkursie na to stanowisko. - Chcę przejść na emeryturę - deklarowała Radziejewska. Jednak zmieniła zdanie. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy