Reklama

Radny kontra radny

Opublikowano: śr, 15 lip 2020 22:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Radny Bartczak dopytywał o wodomierze i opłaty za mieszkanie radnego Dudy. Radny Duda zawiadomił w tej sprawie policję, a zainteresowanie Bartczaka nazwał chorobliwą ciekawością.

Stanisław Bartczak, urażony zwrotem „chorobliwa ciekawość” wydał oświadczenie. Publikujemy je poniżej. Oświadczenie 1. Pan Zdzisław Duda oprócz tego, że jest wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej w Kłodzku oraz członkiem Rady Parafialnej przy kościele o.o. jezuitów w Kłodzku, jest także członkiem Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej w Kłodzku. Dlatego spełnia wszystkie kryteria osoby publicznej, jest zatem pod szczególną obserwacją ze strony lokalnej społeczności. 2. W zapytaniu, które skierowałem do Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej, ani razu nie posłużyłem się nazwiskiem Pana Radnego lub jego żony. 3. Skoro Pan Radny zdecydował się na własne życzenie ujawnić się i odpowiedzieć na pytania, które były skierowane do Rady Nadzorczej SM, jakby wychodząc przed szereg, to w tym momencie moje najwyższe zdziwienie i zaciekawienie zarazem wzbudził fakt, iż Radny Zdzisław Duda nie ustosunkował się do moich pytań, dotyczących modernizacji kotłowni w budynku przy ul. Muzealnej 9-11 oraz sprawy podzielników kosztów dostarczania energii cieplnej. Milczenie Pana Radnego w powyższych tematach, także traktuję, jako swego rodzaju odpowiedź, aczkolwiek nie musiał tego robić. 4. Muszę także stwierdzić z głębokim smutkiem, że poczułem się dotknięty wypowiedzianymi przez Pana Zdzisława Dudę słowami: „zaspokoję chorobliwą ciekawość pana Bartczaka”. Liczę na odrobinę refleksji ze strony Pana Dudy nad powyższym sformułowaniem i apeluję o większą rozwagę na przyszłość. Na zakończenie mojego oświadczenia pragnę podziękować Panu Radnemu Dudzie za ujawnienie się, że pod tym adresem mieszka. Dzięki tej informacji będę mógł odwiedzić Pana Radnego, w celu omówienia przy kawie problemów, dotyczących mieszkańców naszego wspólnego okręgu wyborczego. Stanisław Bartczak

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.