Porażka Krokusa - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Drużyna bystrzyckiego Krokusa przegrała w Poznaniu z tamtejszym MKS-em 33-24.

Początek spotkania przebiegał pod dyktando zespołu z Bystrzycy Kłodzkiej. "Krokusiacy" osiągnęli prowadzenie i nie oddawali go przez pierwsze kilkanaście minut. Kontuzja kolana środkowego rozgrywającego Krokusa, Łukasza Chorążyczewskiego, spowodowała, że zawodnicy Krokusa mieli ogromne problemy w ofensywie. Bystrzycki zespół często gubił piłki, co bezlitośnie wykorzystywali zawodnicy z Poznania, którzy skutecznie kontrowali. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 16-8 dla MKS-u.

W drugiej połowie poznaniacy szybko wypracowali bezpieczną przewagę i pomimo dobrej gry bystrzyczan w końcówce, odnieśli pewne zwycięstwo. Dużo zastrzeżeń należy mieć do pracy sędziów. Nie uznali oni dwóch prawidłowych bramek dla Krokusa. Bardzo szybko zaczęli także karać zawodników z Bystrzycy karami dwuminutowymi, za takie same przewinienia dając poznaniakom tylko żółte kartki. Doprowadziło to do tego, że bystrzyczanie kończyli mecz bez Mariusza Mudraka, który w wyniku trzech kar dwuminutowych musiał opuścić parkiet.

MKS POZNAŃ 33-24 KROKUS BYSTRZYCA KŁODZKA

Krokus: Piotr Kobak 11, Krzysztof Handel 5, Mariusz Mudrak 3, Marek Jazłowiecki 2, Jarosław Prokop 2, Robert Smolak 1, Lucjan Tomala, Łukasz Chorążyczewski, Paweł Głąba, Krzysztof Kiełbasa, Marcin Mikołajów, Dominik Bronowicki.