Reklama

Obrady X Sesji Rady Miasta

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: fot. GN

Obrady X Sesji Rady Miasta - Zdjęcie główne

foto fot. GN

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W czwartek, 28 maja o godz. 14:00 w sali Rajców Urzędu Miasta w Kłodzku odbędą się obrady X sesji Rady Miejskiej w Kłodzku

Porządek obrad: Otwarcie X sesji Rady Miejskiej w Kłodzku. Stwierdzenie ważności sesji. Wybór sekretarzy sesji. Zatwierdzenie protokołu z IX sesji. Sprawozdanie Burmistrza Miasta Kłodzka z prac między sesjami. Ocena przygotowania miasta Kłodzka do sezonu turystycznego. Ocena stanu bezpieczeństwa w mieście. Sprawozdanie z funkcjonowania spółek – „Wodociągi Kłodzkie” Sp. z o.o. oraz Zakład Administracji Mieszkaniami Gminnymi Gminy Miejskiej Kłodzko Sp. z o.o. w roku 2014. Informacja o stanie zasobu komunalnego oraz sytuacji mieszkaniowej w mieście Kłodzku. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Wspierania Rodziny dla Gminy Miejskiej Kłodzko na lata 2015 – 2017, druk nr 54. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Miejskiej Kłodzko na lata 2015 – 2025, druk nr 55. Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko na 2015 rok, druk nr 56. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Miasta Kłodzka, druk nr 57. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów, w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi, druk nr 58. Podjęcie uchwały w sprawie nadania tytułu „Mecenas Kultury Kłodzkiej” za 2014 rok, druk nr 59. Podjęcie uchwały w sprawie nadania tytułu „Sponsor Sportu Kłodzkiego” za 2014 rok, druk nr 60. Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia Gminy Miejskiej Kłodzko do Porozumienia w sprawie przygotowania projektu „Singletrack Glacensis”, druk nr 61. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi pana Karola Breguły na Burmistrza Miasta Kłodzko, druk nr 62. Interpelacje i zapytania radnych. Wnioski i oświadczenia radnych. Sprawy różne. Zakończenie sesji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy