Reklama

Nauczą jak zdobywać kasę

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Nauczą jak zdobywać kasę - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kolejna okazja do nauczenia się, jak zdobywać fundusze unijne. Mobilny Punkt Informacyjny będzie funkcjonował w dniu 13 listopada 2015 r. w siedzibie Urzędu Miasta Kłodzko, ul. Bolesława Chrobrego 1, I piętro, pokój 128w godzinach 10.00-13.00.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Wałbrzychu zaprasza na bezpłatne konsultacje indywidualne w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego. W dniu 13 listopada 2015 r. w siedzibie Urzędu Miasta Kłodzko, ul. Bolesława Chrobrego 1, I piętro, pokój 128, będzie można skorzystać z bezpłatnej informacji na temat pozyskania wsparcia ze środków unijnych. Dyżur w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego pełnić będzie specjalista Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Wałbrzychu. W trakcie konsultacji będzie można dowiedzieć się, na jakie projekty będzie można pozyskać wsparcie ze środków unijnych, jakie są warunki jego otrzymania, które instytucje organizują konkursy na dofinansowanie ze środków unijnych projektów, jak zaplanowany jest harmonogram naboru, jak przebiega nabór itp.Pracownik PIFE przedstawi także ofertę pożyczek i poręczeń finansowanych z funduszy unijnych dostępnych na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej. Konsultacje kierowane są do potencjalnych beneficjantów wsparcia w ramach nowej perspektywy finansowej 2014-2020 tj. dla podmiotów gospodarczych, JST oraz III sektora.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy