Reklama

Klodzko. Wymyśl nazwę dla PKS-u. Rusza konkurs

Opublikowano:
Autor:

Klodzko. Wymyśl nazwę dla PKS-u. Rusza konkurs - Zdjęcie główne

Mam głowę pełną pomysłów? Wymyśl nazwę dla kłodzkiego PKS-u

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jedna osoba może zgłosić więcej niż jedną propozycję nazwy. Propozycje można przesyłać do 22 listopada

PKS Kłodzko organizuje konkurs na nazwę spółki „Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Kłodzku S. A. – w restrukturyzacji”. Celem konkursu jest wyłonienie nowej nazwy firmy dla PKS w Kłodzku. Nazwa powinna spełniać kilka kryterii: nawiązywać do charakteru prowadzonej przez spółkę działalności gospodarczej o charakterze publicznego zbiorowego, eksponować atuty związane z położeniem geograficznym powiatu kłodzkiego, być interesująca i nigdy wcześniej nie stosowana, a także nie być zbyt długa. Konkurs ma charakter otwarty. Uczestnikiem może być pełnoletnia osoba. Udział w konkursie osób małoletnich jest dopuszczalny, lecz wymaga pisemnej zgody rodzica lub opiekuna oraz reprezentacji z ich strony.

Uczestnik konkursu swoją propozycję musi przesłać na adres e-mail: rzecznik@powiat.klodzko.pl. Jedna osoba może zgłosić więcej niż jedną propozycję nazwy. W przypadku osób małoletnich, w ich imieniu zgłoszenie przesyła rodzic bądź opiekun prawny. W przypadku wpłynięcia takiej samej propozycji nazwy od więcej niż jednej osoby, decyduje kolejność wpływu na e-maila organizatora. W przypadku odrzucenia propozycji nazwy, osoba, która ją zgłosiła zostanie o tym poinformowana niezwłocznie drogą e-mailową.

Osoby, które są zainteresowane konkursem mają czas na przesłanie swojej propozycji do 22 listopada. Komisja ogłosi zwycięską nazwę 6 grudnia.

K.Golak

 

Przeczytaj także:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy