Reklama

Kłodzko. Poskarżył się na kibel

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Adobe Stock

Kłodzko. Poskarżył się na kibel - Zdjęcie główne

foto Adobe Stock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Brak papieru toaletowego postawił na nogi urzędników samorządowych i inspektorów sanepidu. Była godzinna kontrola, po której sporządzono 4-stronicowy protokół. Co z niego wynika? Jedno wielkie g....

Kłodzko. Petent (o inicjałach S.P.) poskarżył się na brak papieru toaletowego i ręczników papierowych w WC Urzędu Gminy w Kłodzku. Jego skargę potraktowano bardzo poważnie. Aż cztery osoby (dwóch urzędników i dwóch inspektorów sanepidu) przez godzinę kontrolowały urzędowy ustęp.

Potem sporządziły 4-stronicowy protokół. Okazuje się, że inaczej postąpić nie można było, bo skargę złożono oficjalnie. Dlatego musiano przeprowadzić wizję lokalną i sprawdzić czystość toalety jej wyposażenie i zaopatrzenie, a nawet faktury UG w Kłodzku potwierdzające zakup papieru toaletowego. W ten sposób niezadowolony petent uruchomił biurokratyczna machinę. Tylko po co? Nie lepiej było po prostu poprosić kogoś o papier?

Fragmenty z protokołu pokontrolnego

Protokół sporządzono w Siedzibie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kłodzku. W dniu kontroli stan sanitarno-porządkowy ustępu ogólnodostępnego w Urzędzie Gminy Kłodzko nie budzi zastrzeżeń. Na tym zakończono.

Dokonano oceny stanu faktycznego WC dla petentów znajdującej się na parterze. WC utrzymane było w prawidłowym stanie  sanitarno-porządkowym. Urządzenia sanitarne kompletne, nieuszkodzone i czyste. Pojemniki na odpady komunalne wyłożone workiem foliowym, opróżnione. Woda w kranie ciepła. Dozowniki na mydło napełnione. Pojemniki na ręczniki papierowe jednorazowe uzupełnione. Do dezynfekcji używany jest preparat Domestos z aktualnym terminem ważności. (...)

Toaleta posiada stałą obsługę - 1 osoba do nadzoru toalety i utrzymania czystości. Nieczystości płynne usuwane są do sieci kanalizacyjnej. Nie stwierdzono nieprawidłowości.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy