Reklama

Kłodzko. Michał Piszko uspokaja. Węgiel lada chwilę będzie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay / ilustracyjne

Kłodzko. Michał Piszko uspokaja. Węgiel lada chwilę będzie - Zdjęcie główne

foto Pixabay / ilustracyjne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kłodzko: Urząd Miejski informuje, że na podstawie zapisów ustawy o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych sprzedaż węgla po preferencyjnej cenie prowadzić będzie podmiot prywatny.

Kłodzko. Obecnie miasto oczekuje na podpisanie umowy pomiędzy wspomnianym podmiotem prywatnym, a podmiotem wprowadzającym. Podmiotem wprowadzającym jest jedna z sześciu spółek skarbu państwa, która będzie sprzedawała węgiel w całym kraju. Są to: Polska Grupa Górnicza (PGG), PGE Paliwa, Węglokoks, Węglokoks Kraj, Tauron Wydobycie oraz LW Bogdanka. 

Dopiero po uzyskaniu przez Gminę Miejską Kłodzko podpisanej umowy pomiędzy tymi podmiotami, zostanie ogłoszona szczegółowa informacja o firmie sprzedającej węgiel mieszkańcom Kłodzka, cenie uwzględniającej odbiór osobisty i dowóz, miejscu sprzedaży i pozostałych szczegółach ułatwiających zakup. 

Do kupna węgla konieczne będzie zaświadczenie, stwierdzające uprawnienie do otrzymania dodatku węglowego. Zaświadczenia wydawane będą przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Kłodzku
– informuje Michał Piszko. 

Burmistrz dodaje: Wnioski o wydanie zaświadczenia zostaną niebawem opublikowane na stronach internetowych OPS i Urzędu Miasta oraz będą dostępne w formie papierowej w siedzibie OPS oraz w Biurze Obsługi Ludności w Urzędzie Miasta w Kłodzku.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy