Reklama

Kłodzko. Grupa wsparcia została bez terapeuty

Opublikowano: ndz, 9 sty 2022 11:06
Autor:

Kłodzko. Grupa wsparcia została bez terapeuty - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kłodzko: Grupa wsparcia “Silne Kobiety” to pomoc dla współuzależnionych, które pod okiem terapeuty zaczynają radzić sobie z problemami. W środę, 5 stycznia, tuż przed zamknięciem urzędu i przed długim weekendem, bez wyjaśnienia terapeuta otrzymał informację, że jego umowa nie została podpisana na ten rok. Uczestniczące na terapię kobiety wystosowały apel w tej sprawie.

Kłodzko. Bez uprzedzenia i bez wyjaśnień grupa wsparcia i konsultacje zostały zamknięte. - My jako osoby współuzależnione żądamy od Pana jako Burmistrza Miasta Kłodzka, zawarcia umowy na rok 2022 z terapeutą uzależnień oraz streetworkerem Panem Mateuszem - czytamy w apelu.
Przeczytaj również: Wywiad z Michałem Piszko

Dlaczego terapia dla współuzależnionych jest ważna?

Współuzależnienie to zespół skutków psychologicznych, na które są narażone osoby żyjące w jednej rodzinie z uzależnionym. Długotrwałe współżycie z osobą uzależnioną jest źródłem cierpień, zaburzeń emocjonalnych i może mieć negatywny wpływ zarówno zdrowie psychiczne, jak i fizyczne. - Dzięki grupie wsparcia, którą razem z terapeutą tworzymy, poczuliśmy, że nie jesteśmy same z naszymi problemami - piszą “Silne Kobiety”.

Dzisiaj One są w potrzebie - jutro to możesz być Ty

Uczestniczki terapii mówią, że nie odpuszczą. - Zapewniamy, że nie odpuścimy i będziemy monitować wszędzie, gdzie nasze żądania będą wysłuchane, ponieważ to my podatnicy składany się na to abyśmy mogli  korzystać z tego co nam się należy - dodają na koniec apelu.
Nauczyciele murem za zawieszonym dyrektorem - apel nauczycieli "Budowlanki" do Starosty


Przeczytaj również:
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra dla dziecięcej okulistyki
Zmiany w 500 Plus. Jakie ulgi i świadczenia dla rodzin w 2022?

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy