Reklama

Gmina Lądek – Zdrój. Władze proszą mieszkańców o udostępnienie terenu

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: UMiG Lądek-Zdrój

Gmina Lądek – Zdrój. Władze proszą mieszkańców o udostępnienie terenu - Zdjęcie główne

foto UMiG Lądek-Zdrój

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwa wymiana słupów oświetleniowych na terenie gminy - prośba do właścicieli terenów prywatnych o udostępnienie wejścia celem realizacji inwestycji.

Gmina Lądek-Zdrój. Z uwagi na trwające prace związane z wymianą słupów oświetleniowych na terenie gminy oraz występującymi sytuacjami konfliktowymi ze względu na usytuowanie słupów na działkach prywatnych, władze gminy zwracają się z prośbą o udostępnienie wejścia pracownikom firmy na państwa teren w celu realizacji inwestycji. 

Wiele starych słupów oświetleniowych znajduje się w miejscach trudno dostępnych, wobec czego pracownicy lądeckiego magistratu proszą o wyrozumiałość oraz ułatwienie pracownikom dostępu
- czytamy w gminnym komunikacie. 

Nowe słupy oświetleniowe w miarę możliwości będą montowane w pasie drogowym, poza działkami prywatnymi, ale pracownicy firmy muszą mieć możliwość wejścia na państwa teren celem usunięcia starych słupów.

Jednocześnie lądeccy urzędnicy informują, że pracownicy firmy realizującej inwestycję posiadają specjalnie wystawione upoważnienie z Urzędu Miasta i Gminy Lądek-Zdrój celem okazania i potwierdzenia, tak by mieli państwo pewność, że są oni pracownikami wykonującymi pracę na rzecz gminy.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy