Reklama

Gmina Kłodzko: Nie żyje Kazimierz Adamajtis

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Fot. OKSiR Gminy Kłodzko

Gmina Kłodzko: Nie żyje Kazimierz Adamajtis - Zdjęcie główne

Gmina Kłodzko: 16 marca zmarł Kazimierz Adamajtis | foto Fot. OKSiR Gminy Kłodzko

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gmina Kłodzko. 16 marca odszedł wieloletni przyjaciel gminy, Kazimierz Adamajtis.

Gmina Kłodzko. Pracownicy gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Ołdrzychowicach Kłodzkich przekazali smutną wiadomość o śmierci wieloletniego działacza na rzecz gminnej kultury. 

 

Wspomnienie Kazimierza Adamajtisa

Malarz, rzeźbiarz, pasjonat gitary, poeta, po prostu artysta - tak wspominają Kazimierza Adamajtisa pracownicy gminnego ośrodka kultury. Był on głęboko zaangażowany w życie społeczności lokalnej. Wielokrotnie uczestniczył w komisjach konkursowych podczas organizowanych wydarzeń, przeglądów, festiwali oraz święta plonów. Od wielu lat ściśle współpracował z gminnym ośrodkiem kultury. - Odejście tej wspaniałej osoby jest wielką stratą dla całej społeczności lokalnej. Na długo Jego uśmiech i pasja zostanie zapamiętana w naszych sercach. Był niezwykle cenioną i szanowaną osobą na terenie całej Gminy Kłodzko - podkreślają współpracownicy z ośrodka kultury w Ołdrzychowicach Kłodzkich. 

 

Pożegnanie

Uroczystość pogrzebowa Kazimierza Adamajtisa odbędzie się 20 marca o godzinie 14.45 na cmentarzu w Ołdrzychowicach Kłodzkich. Ceremonię pogrzebową poprzedni Msza Święta żałobna o godzinie 14.00 w Kościele Parafialnym w Ołdrzychowicach. 

Natalia Kołodziej, inf. OKSiR w Ołdrzychowicach Gmina Kłodzko. 

 

Gmina Kłodzko: Nie żyje Kazimierz Adamajtis

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy