Reklama

DentoBUS przyjedzie do Lądka-Zdroju

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Lądek-Zdrój. W grudniu minionego roku zostało zawarte porozumienie między Gminą Lądek-Zdrój, a firmą DirectMedic, która zajmuje się leczeniem stomatologicznym dzieci i młodzieży. Dzięki gminnemu wsparciu przedszkolaki oraz uczniowie mogą skorzystać z darmowego przeglądu stomatologicznego.

Lądek-Zdrój. Pomysł leczenia dzieci w Dentobusie wynika bezpośrednio z zatrważających statystyk dotyczących zdrowia jamy ustnej u dzieci. Problem próchnicy występuje u 90% najmłodszych pacjentów w Polsce. 
Kłodzko: Profilaktyczne badania dla mężczyzn

Profilaktyka to podstawa
Wczesna diagnoza pozwala na szybkie i bezbolesne leczenie. Również z uwagi na sytuację epidemiologiczną najprawdopodobniej większość dzieci i młodzieży nie była w ostatnim czasie badana przez lekarza dentystę, co potencjalnie zwiększa ilość problemów stomatologicznych, które mogą wystąpić u dzieci. Wizyta w mobilnym gabinecie stomatologicznym pozwoli na podjęcie działań profilaktycznych.

Harmonogram wizyt dentobusu na terenie przedszkola i szkół zostanie ustalony z dyrektorem każdej placówki oświatowej indywidualnie. Wizyta będzie bezpłatna, bezpieczna i atrakcyjnie przeprowadzana dla dzieci.

Przeczytaj również: Od 1 stycznia chorobowe na nowych zasadach

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy