Bystrzyca Kłodzka. Polonia zostaje w okręgówce

Opublikowano:

Bystrzyca Kłodzka. Polonia zostaje w okręgówce - Zdjęcie główne

Podopieczni Łukasza Błądka do 75. minuty prowadzili po bramce Durco, strzelonej w 35 minucie, ale ostatecznie musieli uznać wyższość Granitu Roztoka. Przyjezdni wygrali 2:1.

WiadomościLiga okręgowa: Polonia Bystrzyca Kł. - Granit Roztoka 1:2

Klub z Bystrzycy Kłodzkiej nie musi czekać na rozstrzygnięcia czwartoligowych baraży. A to dzięki korzystnym rezultatom z udziałem Piasta Nowa Ruda i Polonii-Stali Świdnica w ostatniej kolejce czwartej ligi. Obydwie drużyny wygrały swoje mecze i uniknęły miejsc barażowych.

Porażki na koniec sezonu nie uniknęła Polonia, jednak przegrana nie miała wpływu na zajęte miejsce. Podopieczni Łukasza Błądka do 75. minuty prowadzili po bramce Durco, strzelonej w 35 minucie, ale ostatecznie musieli uznać wyższość Granitu Roztoka. Przyjezdni wygrali 2:1.

Awans do czwartej ligi wywalczył ząbkowicki Orzeł, a w barażach wystąpi Bielawianka Bielawa. Z kolei rozgrywki opuszczają zespoły Victorii Świebodzice, Nysy Kłodzko i Sparty Ziębice.