Reklama

Bystrzyca Kłodzka. Kto został nowym komendantem policji?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Fot. KPP Kłodzko

Bystrzyca Kłodzka. Kto został nowym komendantem policji? - Zdjęcie główne

Rafał Siczek wręczył rozkazy o powołaniu na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Bystrzycy Kłodzkiej – nadkomisarzowi Pawłowi Przybycieniowi, na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Bystrzycy Kłodzkiej – starszemu aspirantowi Grzegorzowi Kucfirowi, a aspirantowi sztabowemu Przemysławowi Płaskoniowi na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Lądku-Zdroju | foto Fot. KPP Kłodzko

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Bystrzyca Kłodzka. Kto został nowym komendantem policji? Jakie zmiany jeszcze ogłosił Komendant Powiatowy Policji w Kłodzku?

Bystrzyca Kłodzka. 2 sierpnia Komendant Powiatowy Policji w Kłodzku podinspektor Rafał Siczek wręczył rozkazy o powołaniu na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Bystrzycy Kłodzkiej – nadkomisarzowi Pawłowi Przybycieniowi, na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Bystrzycy Kłodzkiej – starszemu aspirantowi Grzegorzowi Kucfirowi, a aspirantowi sztabowemu Przemysławowi Płaskoniowi na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Lądku-Zdroju.

Nadkomisarz Paweł Przybycień służbę w Policji rozpoczął 1 sierpnia 1997 roku. Jest absolwentem Wydziału Historyczno-Pedagogicznego Uniwersytetu Opolskiego. W trakcie pełnienia służby w Policji realizował zadania na stanowiskach podstawowych w wydziałach prewencji, ruchu drogowego, zadania asystenta do spraw wykroczeń nieletnich i patologii, a następnie dyżurnego jednostki. Od 13 marca 2021 roku miał powierzone obowiązki Komendanta Komisariatu Policji w Bystrzycy Kłodzkiej.

Starszy aspirant Grzegorz Kucfir jest absolwentem Wyższej Szkoły zarządzania „Edukacja we Wrocławiu”. Policjantem jest od 17 maja 2006 roku. Początkowo realizował zadania w pionie prewencji, a od 2009 roku związany był z pionem kryminalnym, gdzie zajmował stanowiska referenta, detektywa, a następnie kierownika Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bystrzycy Kłodzkiej. Obowiązki Zastępy Komendanta Komisariatu Policji w Bystrzycy Kłodzkiej zostały mu powierzone 1 maja 2021 roku.

Aspirant sztabowy Przemysław Płaskoń jest absolwentem Uniwersytetu Opolskiego – kierunek pedagogika resocjalizacyjna. Służbę w Policji pełni od 20 listopada 2000 r. Realizował zadania prewencyjne, a także kryminalne. 1 maja 2012 roku został mianowany Dyżurnym Zespołu Dyżurnych w Komendzie Powiatowej Policji w Kłodzku. Zadania Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Lądku-Zdroju – w ramach powierzonych obowiązków – realizował od 15 kwietnia 2021 roku.

 

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy