Reklama

Artur Turański o WOŚP: Trzeba gonić to towarzystwo

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Fot. Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Artur Turański o WOŚP: Trzeba gonić to towarzystwo  - Zdjęcie główne

Artur Turański niepochlebnie wypowiedział się o Jerzym Owsiaku | foto Fot. Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Artur Turański krytykuje Jerzego Owsiaka i całą fundację WOŚP. Dlaczego?

Artur Turański, przewodniczący klubu radnych Prawo i Sprawiedliwość w radzie miasta Nowa Ruda komentuje Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. 

 

Gonić to towarzystwo

- I tak nigdy nie rzucałem Owsikowi a teraz to już w ogóle uważam, że trzeba gonić to towarzystwo. Do południa będą stali pod Kościołami a wieczorem będą na Kościół pluli. Zachęcam do wspomagania finansowo takich dzieł jak Caritas Polska lub Klinika Budzik - takie słowa umieścił na swoim profilu w mediach społecznościowych Artur Turański. Jest nimi opatrzony link do artykułu, który informuje, że Strajk Kobiet wesprze w tym roku działalność WOŚP. Zapytaliśmy przewodniczącego radnych PiS, czy jako przedstawicielowi urzędu, wypada mu rzucać takie słowa i nazywać kogoś owsikiem.  Na nasze pytanie Artur Turański odpowiada - Prezentując mój post wyraziłem moje zdanie na temat pewnego człowieka i jego inicjatyw. Odważyłem się mieć inne zdanie niż możnowładcy Kotliny Kłodzkiej. Wiem, w tym środowisku jest prawie heroizm. Mimo to pozwolę sobie od czasu do czasu bez względu na czy to komuś się podoba czy nie prezentować moje poglądy. 

 

Artykuł o aborcjonistkach

Jak wspominaliśmy, radny umieścił na swoim profilu także link do artykułu, w którym szczególną uwagę zwraca się na tegoroczne wsparcie Strajku Kobiet dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Autorzy owego artykułu twierdzą, że WOŚP ustami Jerzego Owsiaka wyraża aprobatę dla cytując - zadymiarzy i zadymiarek ze Strajku Kobiet. Autorzy tekstu zwracają również uwagę na brak tolerancji dla mowy nienawiści. Natomiast dalsza część artykułu brzmi - W sobotę fundacja Owsiaka, która  „łączy” i „uczy wrażliwości”, będzie zbierała w szczytnym celu pieniądze... ze wsparciem bluzgających aborcjonistek ze Strajku Kobiet. 

 

Pomimo wszelkich różnic poglądów, debata publiczna powinna być prowadzona przy zachowaniu zasad kultury i szacunku. Czy tak właśnie jest? 

Natalia Kołodziej

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy