Reklama

60 plus ze zniżką

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: foto: pixabay.com

60 plus ze zniżką  - Zdjęcie główne

foto foto: pixabay.com

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W krosnowickiej Podhalance zostały wręczone pierwsze karty seniora. Otrzymała je Rada Seniora i przedstawiciele poszczególnych klubów seniora. Plastikowe karty uprawniające do rabatów i zniżek odebrało w sumie 130 osób.

Ogólnopolska Karta Seniora uprawnia do zniżek nie tylko w gminie, czy powiecie kłodzkim, ale w całym kraju, pod warunkiem, że dany podmiot gospodarczy przystąpił do programu. Celem programu jest aktywizacja oraz edukacja osób 60+ z zakresu ekonomii, bezpieczeństwa czy nowych mediów. O działaniach w tym zakresie, podczas spotkania mówił przedstawiciel Stowarzyszenia Manko Marek Pilch. Karta upoważnia do zakupów ze zniżkami usług bądź towarów we wszystkich punktach w całym kraju, które przystąpiły do programu. W gminie Kłodzko jest ich 12 (na chwilę obecną) i cały czas przybywa. W każdy wtorek w Urzędzie Gminy przy ul. Okrzei 8a, członkowie Rady Seniora Gminy Kłodzko wydają Ogólnopolskie Karty Seniora. Dyżury pełnią w sali nr 106 w godz. 9.00 – 12.00. Kto może otrzymać OKS? Każdy mieszkaniec gminy, który ma 60 lat. Tu seniorzy mają zniżkę (lokalnie): > Smażalnia i wędzarnia ryb Brzezówka w Roszycach – 7% zniżki > Złoty pstrąg II w Boguszynie – każdy zestaw rybny (pstrąg, frytki, surówka) – 5% zniżki > Auto Komplex w Kłodzku – 10% zniżki > Fryzjerstwo w Ołdrzychowicach Monika Sito – 10% zniżki > PHU Tomex – 7% zniżki > Restauracja Boguszyn – 15% zniżki > Sudeckie Miody Pasieka Siedlisko – 10% zniżki na miód > Pasieka Borówka w Wojborzu – 10% zniżki na miód oraz borówkę amerykańską > Pasieka Miodowe Wzgórze w Ołdrzychowicach - 10% na produkty pszczele > Hotel Metro View – 10% zniżki na wszystkie usługi > Hurtownia ABBRA w Boguszynie – 5% zniżki > Karczma Rankowo w Krosnowicach – w każdą środę dowolna kawa i herbata za 1 zł oraz od wtorku do czwartku – 5% rabatu

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy