Kłodzko. Maja Poręba z HS" Team Kłodzko wśród najlepszych żabkarek w Polsce

Opublikowano:

Sport Kłodzko. Maja Poręba z HS" Team Kłodzko wywalczyła trzy awanse do finałów podczas Zimowych Mistrzostw Polski 16-latków

Maja Poręba - zawodniczka HS" Team Kłodzko dniach 15-17 grudnia wzięła udział w Zimowych Mistrzostwach Polski 16-latków w Bydgoszczy. Wywalczyła 3 awanse do finałów.

W finale A Maja znalazła się w najlepszej 10-tce żabkarek w kraju i wywalczyła: VI miejsce w Polsce na 100 m stylem klasycznym z czasem 1:11.50, VIII miejsce w Polsce na 50 m stylem klasycznym z czasem 33.43 s. Na każdym z dystansów Maja poprawiła wszystkie rekordy życiowe, uzyskując ponad 600 pkt FINA. W finale B Maja ścigała się na 200 metrów stylem klasycznym i zwyciężyła z czasem 2:39.10.