reklama

Krosnowice - auto wbiło się w drzewo

Opublikowano:
Autor: KD

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Na sygnaleKrosnowice - auto wbiło się w drzewo
reklama

2 maja w Krosnowicach około godziny 15:50  kierujący Mercedesem jadąc od strony Podhalanki w stronę Gorzanowa na łuku drogi pojechał prosto, uderzył w barierki mostu a następnie w drzewo obok mostu i zatrzymał się na boku między mostem a drzewem. Na miejsce zdarzenia przyjechała OSP Krosnowice, OSP Żelazno, PSP Kłodzko, policja i karetka. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama
logo