2 maja w Krosnowicach około godziny 15:50 kierujący Mercedesem jadąc od strony Podhalanki w stronę Gorzanowa na łuku drogi pojechał prosto, uderzył w barierki mostu a następnie w drzewo obok mostu i zatrzymał się na boku między mostem a drzewem. Na miejsce zdarzenia przyjechała OSP Krosnowice, OSP Żelazno, PSP Kłodzko, policja i karetka. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Krosnowice - auto wbiło się w drzewo
Opublikowano:
Autor: KD
reklama
Przeczytaj również:
Na sygnaleKrosnowice - auto wbiło się w drzewo
reklama
reklama
Polecane artykuły:
wróć na stronę główną
ZALOGUJ SIĘ
Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM
e-mail
hasło
Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE
reklama
reklama
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.