Reklama

Felieton redaktora naczelnego Gazety Kłodzkiej: Szczęść Boże. Źle się dzieje - pozdrawiają KATOLICY

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

Felieton redaktora naczelnego Gazety Kłodzkiej: Szczęść Boże. Źle się dzieje - pozdrawiają KATOLICY - Zdjęcie główne

foto Redakcja

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Najnowszy felieton redaktora naczelnego Gazety Kłodzkiej.

W najnowszym wydaniu Gazety Kłodzkiej sporo miejsca zajmują teksty dotyczące pandemii. Z jednego z nich wynika, że połowa mieszkańców naszych gmin jest zaszczepiona, połowa nie. Do szpitali trafi a dużo więcej osób niezaszczepionych. Wydawać by się mogło, że to kolejny argument, żeby się w końcu zaszczepić, ale...

Mam wrażenie, że do tej połowy niezaszczepionych żadne argumenty nie trafiają

Część nie chce, bo nie, część nie chce, bo dopatruje się w szczepionkach międzynarodo wego spisku sił ciemności. Kilka dni temu dostałem mejla zatytułowanego „Szczęść Boże. Źle się dzieje - pozdrawiają KATOLICY”. A w nim: link do całej prawdy o Billu Gates`ie, raport o niepożądanych odczynach poszczepiennych, informację o nowej religii – kowidianizmie, który jest groźniejszy od wszystkich sekt, bo odcina się od rozumu, a nawet go potępia.

Potem była jeszcze krytyka ministra zdrowia Adam Niedzielskiego i WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) za - jak to określono w mejlu - plan psychopatów oraz zapowiedź wyjścia Polski z Unii Europejskiej, która tylko nas hamuje i ogranicza.

A na koniec wielkimi literami uwaga, że KOŚCIOŁEM rządzi PAN BÓG, najlepszy Lekarz Uzdrowiciel. Do mejla dołączono 28 plakatów. Te anty, na przykład antyszczepionkowe, antyunijne, anty LGBT, poprzeplatane były religijnymi z Maryją, krzyżem na niebie, różańcem i modlącą się dziewczynką.

W kiepskim świecie, kiepskie sprawy...

Po przeczytania, a właściwie tylko przejrzeniu zawartości mejla, przypomniał mi się jeden z docinków serialu „Świat według Kiepskich”, w którym Ferdek mówi do Boczka, że jest pół-człowiekiem pół-zwierzęciem. Boczek odcina się Kiepskiemu i mówi: A pan, panie Ferdku jesteś pół-człowiek pół-litra. Określenie pół litra jest tu kluczowe, bo po lekturze mejla najchętniej zacytowałabym Kiepskiego jeszcze raz i powiedział: „nie chcem, ale muszem się napić”.

Tylko kiedy, jak kolejną gazetę trzeba zamknąć?

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy