Reklama

Koronawirus Kłodzko: Zmarła kolejna osoba. Raport 19 listopada

Opublikowano: czw, 19 lis 2020 11:36
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Koronawirus Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki. Nowe zachorowania w ciągu ostatnich 24 godzin. Sprawdź ile osób zachorowało 19 listopada. Koronawirus zbiera śmiertelne żniwo. Zmarła kolejna osoba.

Koronawirus Kłodzko. Koronawirus Nowa Ruda. Koronawirus Kudowa-Zdrój. Koronawirus Polanica-Zdrój. Koronawirus Duszniki-Zdrój. Koronawirus Bystrzyca Kłodzka. Koronawirus Lądek-Zdrój. Koronawirus Międzylesie. Koronawirus Radków. Koronawirus Stronie Śląskie. Koronawirus Szczytna. Koronawirus Lewin Kłodzki - Sprawdź najnowsze dane z Twojej okolicy.

 

Województwo Dolnośląskie - stan na 19 listopada 

Przez ostatnie 24 godziny odnotowano 1808 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. To o 283 mniej niż wczoraj (18 listopada). Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą praktycznie ze wszystkich części województwa dolnośląskiego. 

W sumie obecnie zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim jest 57 808 osób.

W szpitalach walczy o powrót do zdrowia 1693 chorych na koronawirusa. Ciągle wśród nas jest więcej osób chorych, niż ozdrowieńców.

Do tej pory wyleczono z koronawirusa 28 575 osób. 

Na kwarantannie przebywa 43 875 osób.

 

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki - stan na 19 listopada 

Dzisiaj koronawirus w powiecie kłodzkim znów zebrał śmiertelne żniwo. W ciągu ostatniej doby zmarła 1 osoba. Ciągle 55 zarażonych walczy o życie w szpitalu, a 1759 osób jest chorych. Od początku pandemii w powiecie kłodzkim zmarło 27 osób, a wyleczyło się 811.

Przez ostatnią dobę w powiecie kłodzkim zachorowało 75 osób, to o 5 osób mniej niż wczoraj. Z koronawirusa wyleczyło się 40 osób. Najwięcej obecnie chorych w powiecie kłodzkim jest w Kłodzku (442), a najmniej w gminie Lewin Kłodzki (7).

 

Koronawirus Kłodzko

Kłodzko: zakażone koronawirusem są 442 osoby, a z zakazem opuszczania domu 582. Wykryto 17 nowych chorych. Wyzdrowiało 12 osób. 13 listopada zmarła tu jedna osoba. 

 

Koronawirus Kłodzko Gmina 

W Gminie Kłodzko zakażonych koronawirusem jest 229 osób, a z zakazem opuszczania domu 480. Wykryto 11 nowych chorych. Wyzdrowiało 6 osób. 

 

Koronawirus Nowa Ruda

W Nowej Rudzie zakażonych koronawirusem jest 246 osób, a z zakazem opuszczania domu 329. Wykryto 8 nowych chorych. Wyzdrowiały 4 osoby.  Tu 27 października zmarła jedna osoba. 19 listopada zmarła jedna osoba. 

 

Koronawirus Gmina Nowa Ruda

W Gminie Nowa Ruda zakażonych koronawirusem jest 97 osób, a z zakazem opuszczania domu 185. Wykryto 9 nowych chorych. Wyzdrowiały 2 osoby.  Tu 3 listopada zmarła jedna osoba. 

 

Koronawirus Kudowa-Zdrój

W Kudowie-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 76 osób, a z zakazem opuszczania domu 115. Wykryto 3 nowych chorych. Wyzdrowiała 1 osoba. 

 

Koronawirus Polanica-Zdrój

W Polanicy-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 118 osób, a z zakazem opuszczania domu też 118. Wykryto 3 nowych chorych. Wyzdrowiały 4 osoby. 

 

Koronawirus Duszniki-Zdrój

W Dusznikach-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 55 osób, a z zakazem opuszczania domu 160. Wykryto 3 nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał. 

 

Koronawirus miasto i gmina Bystrzyca Kłodzka 

W mieście i gminie Bystrzyca Kłodzka zakażonych koronawirusem jest 137 osób, a z zakazem opuszczania domu 231. Wykryto 4 nowych chorych. Wyzdrowiały 2 osoby. 13 listopada zmarły tutaj 2 osoby. 18 listopada zmarła jedna osoba. 

 

Koronawirus miasto i gmina Lądek-Zdrój

W mieście i gminie Lądek-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 67 osób, a z zakazem opuszczania domu 61. Wykryto 2 nowych chorych. Wyzdrowiały 4 osoby. 

 

Koronawirus miasto i gmina Międzylesie

W mieście i gminie Międzylesie zakażonych koronawirusem jest 39 osób, a z zakazem opuszczania domu 128. Wykryto 2 nowych chorych. Wyzdrowiała 1 osoba.  

 

Koronawirus miasto i gmina Radków

W mieście i gminie Radków zakażonych koronawirusem jest 75 osób, a z zakazem opuszczania domu 175. Wykryto 7 nowych chorych. Wyzdrowiały 3 osoby. Tu 11 listopada zmarła jedna osoba. 18 listopada zmarła jedna osoba. 

 

Koronawirus miasto i gmina Stronie Śląskie

W mieście i gminie Stronie Śląskie zakażone koronawirusem są 82 osoby, a z zakazem opuszczania domu 60. Wykryto 2 nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał. 

 

Koronawirus miasto i gmina Szczytna

W mieście i gminie Szczytna zakażonych koronawirusem jest 89 osób, a z zakazem opuszczania domu 122. Wykryto 4 nowych chorych. Wyzdrowiała 1 osoba. 

 

Koronawirus miasto i gmina Lewin Kłodzki

W gminie Lewin Kłodzki zakażonych koronawirusem jest 7 osób, a z zakazem opuszczania domu 16. Nie wykryto nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy