REKLAMA

Nowa Ruda: Zagraj w serialu Netflixa - wiemy kogo poszukują

Nowa Ruda: Produkcja światowego giganta będzie kręcona na naszym terenie.

Fot. Canva

Nowa Ruda: W sierpniu w Nowej Rudzie kręcony będzie nowy serial Netflixa. Nadal poszukiwani są statyści. Sprawdź w jaką rolę możesz się wcielić.

Nowa Ruda. Netflix będzie kręcił kolejny serial w naszych okolicach.Produkcja nie zdradza na razie szczegółów dotyczących fabuły. Dowiedzieliśmy się jednak, że premiera serialu planowana jest na późną wiosnę przyszłego roku. Trwają poszukiwania statystów.

Zgłosić się może każdy w wieku od 17 do 70 lat. Wystarczy wypełnić formularz i wysłać zdjęcie. Poszukiwane są kobiety i mężczyźni, którzy wcielą się w rolę: górników i ich rodzin, przechodniów, turystów, nastolatków i nietrzeźwych pod sklepem. Produkcja poszukuje również kierowców, którzy są chętni na występ z własnym autem lub motocyklem.

Zdjęcia do serialu będą trwać od 7 do 12 sierpnia w Nowej Rudzie. 14 i 16 września plan przeniesie się do Bożkowa. Stawki za dzień zdjęciowy zaczynają się od 90 zł.

<<Basen w Nowej Rudzie wreszcie otwarty. Zobacz zdjęcia>>

“Wielka Woda” również poszukuje statystów

Już niedługo zaczną się zdjęcia do innej produkcji Netflixa. Serial o powodzi tysiąclecia z 1997 roku będzie kręcony w Srebrnej Górze i okolicach.

Do statystowania w tej produkcji poszukiwani są kobiety oraz mężczyźni bez względu na wiek i typ urody. Statyści wcielą się w rolę mieszkańców oraz strażaków, policjantów, żołnierzy. Poszukiwane są również osoby posiadające zwierzęta gospodarskie: krowy, konie, kozy oraz psy. O szczegółach pisaliśmy TUTAJ.

<<Które kąpieliska w powiecie są otwarte? Sprawdź>>

<<Zbliża się weekend. Zobacz, co możesz odwiedzić w Kłodzku>>

 

Autor: Zuza K. Wolska

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Nowa Ruda: Zagraj w serialu Netflixa - wiemy kogo poszukują

Fot. Czytelnicy

Strachocin: Czołowe zderzenie dwóch aut, są poszkodowani.

Kobiecym Okiem: Letnie wydanie naszego magazynu cieszy się dużym zainteresowaniem. Już teraz możesz obejrzeć go w wersji cyfrowej.

W Kłodzku powstała dyskoteka. Dziś nastąpi jej otwarcie. Jak wygląda?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×