REKLAMA

Nowa Ruda: Senator Szwed przyjął drugą dawkę szczepionki

Nowa Ruda: Senator Szwed jest w pełni zaszczepiony przeciwko COVID-19

Fot. Aleksander Szwed

Nowa Ruda: Senator Szwed jest w pełni zaszczepiony przeciwko COVID-19

Fot. Aleksander Szwed

Nowa Ruda: Senator Szwed jest w pełni zaszczepiony przeciwko COVID-19

Fot. Aleksander Szwed

Nowa Ruda: Senator Aleksander Szwed zaprezentował przebieg swoich szczepień w mediach społecznościowych

Nowa Ruda - Senator Aleksander Szwed przyjął drugą dawkę szczepionki przeciwko koronawirusowi. 

 

W pełni zaszczepiony

Senator z Nowej Rudy kolejny raz zawitał w noworudzkim Powszechnym Punkcie Szczepień przy ul. Kłodzkiej. Punkt znajduje się na terenie Centrum Turystyczno-Sportowego w Słupcu. 11 czerwca senator Szwed przyjął drugą dawkę szczepionki przeciwko koronawirusowi. - 11 czerwca, czyli w nieco symbolicznym dniu dla naszego sportu, ponieważ rozpoczęło się właśnie EURO2021, w dniu kiedy nasza wspaniałą tenisistka Iga Świątek wywalczyła finał w deblu w turnieju Roland Garros, a nasi siatkarze po zwycięstwie nad Bułgarią i Holandią zagrali w ramach Ligi Narodów w hitowym starciu z Brazylią - wyjaśnił senator. Jak informowaliśmy jakiś czas temu, Aleksander Szwed zaszczepił się pierwszą dawką szczepionki 7 maja, w tym samym punkcie. - Dziękuję służbie zdrowia za szybkie i sprawne wykonywanie szczepień, Wszystkim Państwu życzę dużo zdrowia - dodał polityk. W Polsce w ramach Narodowego Programu Szczepień zostało podanych już ponad 24 mln dawek szczepionki przeciwko COVID-19. 

 

Szczepienia powszechne 

Punkty szczepień powszechnych tworzone są przez samorządy we współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Mają przede wszystkim uzupełnić istniejącą siatkę punktów, w których można otrzymać szczepionkę przeciw Covid-19, działających głównie w placówkach zdrowia – przychodniach czy szpitalach, w tym także w szpitalach tymczasowych. Mapa placówek, które wykonują szczepienia powszechne w naszym powiecie dostępna jest na stronie Ministerstwa Zdrowia. Kliknij tutaj, aby zobaczyć gdzie możesz umówić się na szczepienie. 

Natalia Kołodziej

 

Nowa Ruda: Senator Szwed przyjął drugą dawkę szczepionki

 

Nowa Ruda - Piast awansował w tabeli! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o poczynaniach drużyny piłkarskiej 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Nowa Ruda: Senator Szwed przyjął drugą dawkę szczepionki

Obrazek użytkownika Kk
  • Kk
  • 15-06-2021

Kim jest senator ,takim samym jak my wszyscy a wywyższa się i informuje źe się zaszczepił ? jego prywatna sprawa .krótko i to jest zdanie wielu Lans bo brak inicjatywy na rzecz regionu tylko lans .

Fot. Canva

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki: Sprawdź ile osób zachorowało i ilu mieszkańców zmarło w sobotę, 16 października.

Fot. Julia Kuczała

Radków: Wczoraj Julia Kuczała spotkała się ze swoim amerykańskim lekarzem. Profesor Abdelbaki chce pomagać innym polskim dzieciom.

Fot. Grupa Sudecka GOPR

Góry Stołowe: Ratownicy z Grupy Sudeckiej GOPR otrzymali od gminy Radków działkę budowlaną w Karłowie. W niedalekiej przyszłości powstanie na niej nowa stacja ratownictwa górskiego.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×