REKLAMA

Kłodzko: Sklepy dla dzieci [TOP 5]

Kłodzko: TOP 5 sklepów dla najmłodszych - przesuń w prawo

Fot. Canva

Pokój Marzeń to miejsce stworzone przez młodych rodziców, którzy doskonale wiedzą jak dużym wyzwaniem jest znalezienie bezpiecznych, jakościowych, ładnych i przy tym przystępnych cenowo produktów dla dziecka. W sklepie znajdziesz wyselekcjonowane produkty, najlepszej jakości.

Fot. Strona internetowa sklepu

Baby Schick to sklep z artykułami dla niemowląt i dzieci. W tym miejscu znajdziesz wszystko, czego potrzebują młodzi rodzice. Szeroki wybór asortymentu - od wózków, przez zabawki, po ubranka. W Baby Schick kupisz również ubranka dla starszych dzieci.

Fot. Strona internetowa sklepu

Coccodrillo - sieciówka z wyselekcjonowaną odzieżą dla najmłodszych. W sklepie znajdziesz ubranka na co dzień oraz te bardziej sportowe i eleganckie. W Kłodzku znajdują się dwa sklepy Coccodrillo.

Kłodzko: Sklepy dla dzieci [TOP 5]

Bobas Kłodzko - szeroki asortyment ubranek, zabawek oraz akcesoriów dla najmłodszych. Sklep Bobas to miejsce w którym bez problemu skompletuje się wyprawkę dla maluszka. W ofercie znajdują się świetne jakościowo produkty rekomendowanych marek.

Fot. Strona internetowa sklepu

Baby Car - w sklepie znajdziesz szeroki wybór wózków, fotelików oraz akcesoriów dla najmłodszych w przystępnych cenach. Pracownicy udzielą fachowej pomocy i chętnie odpowiedzą na każde nurtujące pytanie.

Fot. Strona internetowa sklepu

Kłodzko: Szukasz sklepów z ubrankami i akcesoriami dla najmłodszych? Przygotowaliśmy ranking TOP 5 najlepszych sklepów dla dzieci w Kłodzku. Sprawdź koniecznie.

Kłodzko. Chwile, w których przyszli rodzice oczekują przyjścia na świat swojego potomka, są niezapomniane. Wiemy, że chcą oni jak najlepiej przygotować się na przyjęcie w swym domu nowego członka rodziny. Skompletowanie wyprawki to duże wyzwanie.

Postanowiliśmy w jednym miejscu zebrać miejsca, w których młodzi rodzice kupią wszystkie niezbędne dla maluszka akcesoria. Polecasz inne sklepy? Napisz o tym w komentarzu.

Pokój Marzeń

Miejsce stworzone przez młodych rodziców, którzy doskonale wiedzą jak dużym wyzwaniem jest znalezienie bezpiecznych, jakościowych, ładnych i przy tym przystępnych cenowo produktów dla dziecka. W sklepie znajdziesz wyselekcjonowane produkty, najlepszej jakości.

Adres: ulica Rodzinna 45.

Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku: 9:00-17:00, w soboty: 10:00-14:00. Do końca lipca sklep czynny w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek w godz: 9:30-15:30 oraz w środę w godz. 9:30-18:00.


Baby Schick

Sklep z artykułami dla niemowląt i dzieci. W tym miejscu znajdziesz wszystko, czego potrzebują młodzi rodzice. Szeroki wybór asortymentu - od wózków, przez zabawki, po ubranka. W Baby Schick kupisz również ubranka dla starszych dzieci.

Sklep mieści się przy ulicy Armii Krajowej 7.

Czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-17:00 oraz w soboty w godz. 10:00-14:00. Do 6 sierpnia sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 12:00 do 16:00.


Coccodrillo

Sieciówka z wyselekcjonowaną odzieżą dla najmłodszych. W sklepie znajdziesz ubranka na co dzień oraz te bardziej sportowe i eleganckie. W Kłodzku znajdują się dwa sklepy Coccodrillo.

Sklep przy ul. Bolesława Chrobrego 5 czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:30-17:00 oraz w soboty w godz. 9:30-14:00.

Sklep w Galerii Twierdza czynny od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00.


Bobas Kłodzko

Szeroki asortyment, a w nim ubranka, zabawki oraz akcesoria dla najmłodszych. Sklep Bobas to miejsce w którym bez problemu skompletuje się wyprawkę dla maluszka. W ofercie znajdują się świetne jakościowo produkty rekomendowanych marek.

Adres: ul. Lutycka 21a.

Godziny otwarcia - od poniedziałku do piątku: 9:30-17:30, w soboty: 9:30-14:00.

 

Baby Car

W sklepie znajdziesz szeroki wybór wózków, fotelików oraz akcesoriów dla najmłodszych w przystępnych cenach. Pracownicy udzielą fachowej pomocy i chętnie odpowiedzą na każde nurtujące pytanie.

Sklep Baby Car mieści się przy ulicy Bohaterów Getta 14a.

Godziny otwarcia - od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:00, w soboty: 10:00-13:00.

 

Autor: Zuza K. Wolska
Info: Informacje oraz zdjęcia pochodza z stron internetowych sklepów

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (5): Kłodzko: Sklepy dla dzieci [TOP 5]

Obrazek użytkownika Czytelniczka
  • Czytelniczka
  • 28-07-2021

Ktoś chyba zapomniał o świetnym sklepie dla dzieci Pokój Marzeń na ul Rodzinnej. Jedyny taki w okolicy! Polecam
Obrazek użytkownika Sbbbbbn
  • Sbbbbbn
  • 29-07-2021

Jedynym i najlepszym Jest Bartczak i Procek to encyklopedie wiedzy samorzodowej .To dumą i chwała PiS Bartczak i Procek o wysokim ponad przeciętnym IQ najwyższym w mieście Burmistrz na kolanach przed ich wielkością Wczoraj Radny Śląk na Chrobrego w Kłodzku powiedział Bartczak i Procek to Duma Narodu Kłodzkiego. To profesurzy Kłodzka niech im dzwony chwały wiecznie biją a dywany pod zacne nogi będą rozkładane i tam gdzie ich święte nogi stąpają niech dywan z kwiatów będzie usłany Chwała Bohaterom
Obrazek użytkownika Sbbbbbn
  • Sbbbbbn
  • 29-07-2021

Jedynym i najlepszym Jest Bartczak i Procek to encyklopedie wiedzy samorzodowej .To dumą i chwała PiS Bartczak i Procek o wysokim ponad przeciętnym IQ najwyższym w mieście Burmistrz na kolanach przed ich wielkością Wczoraj Radny Śląk na Chrobrego w Kłodzku powiedział Bartczak i Procek to Duma Narodu Kłodzkiego. To profesurzy Kłodzka niech im dzwony chwały wiecznie biją a dywany pod zacne nogi będą rozkładane i tam gdyzie ich święte nogi stąpają niech dywan z kwiatów będzie usłany Chwała Bohaterom
Obrazek użytkownika Maja
  • Maja
  • 29-07-2021

Na rodzinnej ceny kosmos.TAK się nie dorobią
Obrazek użytkownika Ela
  • Ela
  • 29-07-2021

Pokój Marzeń super, często tam robimy zakupy dla naszych dzieci i znajomych . Reszta niestety porażka, lata 70, dawno nie modne i stare rzeczy ktore sa tandetne

Fot. Schronisko Sowa

Ruszyła internetowa zbiórka, a dzierżawca schroniska ujawnia, kto i za co żąda od niego ponad 70 tys. zł

Fot. Zaginieni Policja

Widziałeś mężczyznę? Poinformuj policję, gdzie może przebywać.

Fot. FB/Łukasz Czech

Dziś otwarto oficjalnie zbiornik przeciwpowodziowy w Roztoce, w gminie Międzylesie.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×