REKLAMA

Kłodzko: Konkubent matki przyznał się do pobicia 3-letniej Hani

Kłodzko: Hania przed śmiercią była bita i kopana

Kłodzko: To już pewne, Hania przed śmiercią była bita i kopana przez konkubenta swojej matki.

Kłodzko. Dramatyczny zwrot w sprawie śmierci 3-letniej dziewczynki z Kłodzka. Konkubent Lucyny K. przyznał się do znęcania nad Hanią. 

 

Dziewczynka została pobita

Jak poinformował dzisiaj prokurator generalny Zbigniew Ziobro, konkubent matki 3-letniej Hani przyznał się, że pobił dziewczynkę. Według prokuratora generalnego, Hania miesiącami była bita i przeszła prawdziwe piekło. Ostatniego dnia jej życia, sprawca silnie kopnął dziecko w brzuch. - Za takie bestialstwo prokurator będzie się domagać najsurowszej kary - dodaje Zbigniew Ziobro. 

 

Wyniki sekcji zwłok 

Prokurator okręgowy w Świdnicy zdecydował o przejęciu sprawy z prokuratury kłodzkiej ze względu na jej wagę i zawiłość. 25 lutego w zakładzie medycyny sądowej Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego przeprowadzono sekcję zwłok 3-letniej Hani. Sekcja wykazała, że przyczyną śmierci dziecka był uraz wielonarządowy. Te ustalenia i zebrane po pierwszych przesłuchaniach dowody pozwoliły na wydanie postanowienia o zmianie zarzutu. Lucyna K. - 30 letnia matka dziewczynki i jej 25-letni konkubent Łukasz B. usłyszeli zarzut znęcania się nad dziewczynką ze szczególnym okrucieństwem i jej zabójstwa. Mieli razem dopuścić się tego makabrycznego czynu, działając w porozumieniu. Do tej pory nie wiadomo, czy matka Hani zeznawała już w sprawie. 

Natalia Kołodziej

 

Kłodzko - matka Hani była pod nadzorem kuratora? Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o sprawie

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (9): Kłodzko: Konkubent matki przyznał się do pobicia 3-letniej Hani

Obrazek użytkownika Sprawiedliwy
 • Sprawiedliwy
 • 27-02-2021

KARA ŚMIERCI!!!!
Obrazek użytkownika Marcin
 • Marcin
 • 27-02-2021

Najsurowsza kara dla tego śmiecia to publiczny lincz, skopać skurwysyna aż się zesra śledzioną! Mam nadzieję że cwelu będziesz cwelony i z tego zdechniesz, nie zasługujesz na życie gnoju! Życie Ci śmierci zwyrodnialcu bez skrupułów
Obrazek użytkownika Skliński
 • Skliński
 • 27-02-2021

Ja bym tego pajaca kopoł po jego jajach aż by padło to bydlę
Obrazek użytkownika Blur
 • Blur
 • 27-02-2021

Kiedyś w Szwecji programowo sterylizowano osoby psychicznie chore i patologię wszelaką. To był dobry czas.
Obrazek użytkownika Monika
 • Monika
 • 28-02-2021

Kuratorzy cały Kłodzki mops powinni być wywleczeni na ulicę.To nie był wypadek to była ich rutyna to nie był człowiek to był kolejny podopieczny i kolejny petent.Mam nadzieje że Ziobro zrobi z wami porządek.Macie krew na waszych parszywych łapach ,krew tego dziecka.W waszej pracy liczy się tylko 10 wypłata.Zdjęcia z siniakami po alergii.Kurator również się zatrzymał na etapie 12 latka?
Obrazek użytkownika Do Monika
 • Do Monika
 • 01-03-2021

Dodaj jeszcze Dobrą zmianę i płacenie dla takich złych ludzi chorych! Ile jeszcze cierpienia niewinnych dzieci dla 500 zeta dla ich oprawców .Emerytura za 4 dziecko to jest wina tego systemu .Tak emerytura ale gdy jedno z rodziców pracuje a nie produkcja bezrobotnych leni patologi.Musi nastąpić zmiana systemu wypłat socjalu .
Obrazek użytkownika Magdalena
 • Magdalena
 • 01-03-2021

To kuratorzy z Kłodzka powinni odpowiedzieć razem z zabójcami za współudział!! Te kłamliwe, nic nie robiące baby powinny zgnić w więzieniu. Tam gdzie powinny zareagować NIGDY ich nie ma! Gdzie nic się nie dzieje (gdzie nikt, nie pije, nie bije i nie wyzywa!!) potrafią nękać rodziny miesiącami wbrew zarządzeniom sądu! Wymyślając, kłamiąc i matacząc w sprawozdaniach. Mam nadzieję, że w końcu dojdzie do jakiejś kontroli i odpowiedzą za to!!
Obrazek użytkownika Marcin
 • Marcin
 • 01-03-2021

Magdalena dodaj DOBRĄ ZMIANĘ finansuje takich ,rodzą dzieci ,nie z miłości a dla kasy i efekty tragiczne .
Obrazek użytkownika Marcin
 • Marcin
 • 02-03-2021

Nienawiść jaką sieją t/z media narodowe i dzielenie Polaków na sorty .Dodatkowo księźa którzy minęli się z powołaniem z ambony sieją zło zamiast łączyć w imię Boga ,dzielą dla Polityki za srebrniki .Złem teź jest atak na kościół bo kościół to my wszyscy wierzący. Duchowni to narzędzie w posłudze Bogu ! Tak Bogu a nie Partii która tylko na standardach ma wiarę a w czynach zaprzeczenie . Ta fala mowy nienawiści od 2015 sięga zenitu .Tragedie takie jak ta w Kłodzku i cierpienie niewiniątek to wina zgubnego systemu w iście szatańskiej pseudo dobroci .Dobra zmiana wykorzystała dla własnych celów pseudo pomoc dla dzieci i rodzin by mieć władzę .Tak trzeba pomagać rodziną w potrzebie ,powtarzam w potrzebie ale niestety niektóre ułomne rodziny winne być wspomagane docelowo w postaci zakupów a nie gotówki a państwo z urzędu powinno mieć pieczę na dziećmi w tych rodzinach .Boleść jest ogromna tej malutkiej niewinnej istoty .Tak ktoś coś przeoczył lub spryt przestępczych działań tych osób oślepił osoby dozorujące tą rodzinę .Uważam źe system pomocy zawodzi i trzeba jak najszybciej to uszczelnić tak by dziecko było z miłości poczęte a nie dla kasy i emerytury .

Fot. Aneta Bajer

Nowa Ruda: Doszło do pożaru w budynku wielorodzinnym. Strażacy ewakuowali mieszkańców

Fot. Fundacja Itaka

Widziałeś tego mężczyznę? Zadzwoń do fundacji Itaka

Fot. FB/KPRM/ zrzut ekranu

Hotele zamknięte na majówkę, żłobki otwarte od 19 kwietnia. Jakie zmiany jeszcze nas czekają?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×