REKLAMA

Uczą bez problemów

foto: pixabay.com

Wydział oświaty kłodzkiego starostwa podsumował nabór do klas pierwszych tak zwanego podwójnego rocznika.

Do szkół średnich trafili uczniowie po trzeciej klasie gimnazjum (ostatni rocznik) i po ósmej klasie szkoły podstawowej (pierwszy rocznik). W sumie 1724 uczniów. W szkołach prowadzonych przez powiat utworzono dla nich 56 klas pierwszych (27 klas dla uczniów po gimnazjum i 29 dla uczniów po podstawówce). Średnio w każdej klasie będzie więc 30 uczniów. Jak zaznaczyła Anetta Kościuk, szefowa wydziału oświaty, proces nauczania odbywa się bez problemów.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Uczą bez problemów

fot. KPP Kłodzko

3 promile alkoholu w organizmie miał 33- latek, który kierując rowerem stwarzał zagrożenie na drodze dla innych uczestników ruchu drogowego. Wczoraj popołudniu (poniedziałek, 25 maja) na terenie gminy Kłodzko funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który kierował rowerem. Jego zachowanie wskazywało, że jest w stanie nietrzeźwości. Po przebadaniu policjanci stwierdzili, że mężczyzna ma 3 promile alkoholu w organizmie. Za ten czyn grozi kara aresztu albo grzywny. Policjanci apelują o rozwagę i zdrowy rozsądek.

Tylko u nas poznasz najważniejsze informacje o tym, co z koronawirusem dzieje się na naszym terenie. Stale aktualizowany artykuł na klodzko24.eu
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×