REKLAMA

Uczą bez problemów

foto: pixabay.com

Wydział oświaty kłodzkiego starostwa podsumował nabór do klas pierwszych tak zwanego podwójnego rocznika.

Do szkół średnich trafili uczniowie po trzeciej klasie gimnazjum (ostatni rocznik) i po ósmej klasie szkoły podstawowej (pierwszy rocznik). W sumie 1724 uczniów. W szkołach prowadzonych przez powiat utworzono dla nich 56 klas pierwszych (27 klas dla uczniów po gimnazjum i 29 dla uczniów po podstawówce). Średnio w każdej klasie będzie więc 30 uczniów. Jak zaznaczyła Anetta Kościuk, szefowa wydziału oświaty, proces nauczania odbywa się bez problemów.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Uczą bez problemów

Licząca prawie 30 metrów wysokości wieża składa się z platform widokowych na pięciu kondygnacjach. Rozpościerający się z niej widok jest naprawdę imponujący – kusi zarówno turystów, jak i fotografów.

Dzięki milionowemu wsparciu z Unii na Dolnym Śląsku mogą powstać domy opieki, kluby seniora, zatrudnieni zostaną asystenci i opiekunowie, którzy pomogą osobom samotnym, niesamodzielnym, chorym lub z niepełnosprawnościami.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×