REKLAMA

Patryk potrzebuje naszej pomocy

Sołtys i Sołectwo wsi Trzebieszowice oraz OSP Trzebieszowice serdecznie zapraszają do wsparcia akcji charytatywnej ,,RAZEM dla PARTYKA"

Patryk Banaszkiewicz - strażak z lokalnej OSP Trzebieszowice uległ poważnemu wypadkowi, który przewrócił jego świat do góry nogami. W wyniku wypadku został ciężko poparzony.
W najbliższym czasie zostaną przeprowadzone zbiórki charytatywne , dzięki którym będzie można pomóc Patrykowi w szybszym i sprawniejszym powrocie do rodziny i dotychczasowego życia.

Już jutro o godzinie 17.00 w świetlicy wiejskiej w Trzebieszowicach zostanie zorganizowany piknik charytatywny. Całkowity dochód z pikniku zostanie przekazany na rehabilitację strażaka.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Patryk potrzebuje naszej pomocy

Fot. KPP Kłodzko

47-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego jechał z prędkością 115 km/h w obszarze zabudowanym

Po jednej stronie sądowej sali były burmistrz Kłodzka, a obecnie wicewojewoda dolnośląski, po drugiej zwykły mieszkaniec Kłodzka, który - jak sam przyznaje - ma problemy z alkoholem. Sprawa dotyczy spadku po zmarłej trzy lata temu kłodzczance.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×