REKLAMA

Patryk potrzebuje naszej pomocy

Sołtys i Sołectwo wsi Trzebieszowice oraz OSP Trzebieszowice serdecznie zapraszają do wsparcia akcji charytatywnej ,,RAZEM dla PARTYKA"

Patryk Banaszkiewicz - strażak z lokalnej OSP Trzebieszowice uległ poważnemu wypadkowi, który przewrócił jego świat do góry nogami. W wyniku wypadku został ciężko poparzony.
W najbliższym czasie zostaną przeprowadzone zbiórki charytatywne , dzięki którym będzie można pomóc Patrykowi w szybszym i sprawniejszym powrocie do rodziny i dotychczasowego życia.

Już jutro o godzinie 17.00 w świetlicy wiejskiej w Trzebieszowicach zostanie zorganizowany piknik charytatywny. Całkowity dochód z pikniku zostanie przekazany na rehabilitację strażaka.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Patryk potrzebuje naszej pomocy

Fot. Lewin998

Powiat Kłodzki: W ciągu ostatniej doby strażacy kilkadziesiąt razy interweniowali w związku z podtopieniami na terenie całego powiatu

Fot. Ochotnicza Straż Pożarna Duszniki Zdrój

Powiat Kłodzki: To jeszcze nie koniec. Na dziś zapowiadane są kolejne burze z gradem, starosta wprowadza alarm przeciwpowodziowy

Fot. Mirosław Ławniczak

Szczytna: Piorun uderzył w dach jednego z domów jednorodzinnych. Zobacz filmik z miejsca zdarzenia

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×