REKLAMA

Zawody mikołajkowe

Kolejne zawody na basenie.


Mikołajkowe Zawody Pływackie na krytej pływalni w Kłodzku.

Zawodnicy ze szkół podstawowych będą rywalizować na dystansie 25 i 50 metrowym stylem dowolnym.

Początek 6 grudnia o godz. 10.00

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (3): Zawody mikołajkowe

Obrazek użytkownika Dariusz
  • Dariusz
  • 29-11-2012

W tej imprezie mogą brać udział tylko dzieci z miasta Kłodzka . Dzieci spoza Kłodzka już nie .Czy są gorsze od wielkomiejskich ,może za duża konkurencja ,bo nie o nagrody tu chodzi,które byłyby te same,czyli 3 dyplomy,3 medale i uwaga jeden karnet tylko dla zwycięzcy ! Za to wyobraźni organizatorów brak.
Obrazek użytkownika Rodzic
  • Rodzic
  • 07-12-2012

Byłam dzisiaj na tych zawodach kibicować mojej córce. Dariusz, nie pisz bzdur. Sama widziałam, że karnetów rozdali na pewno ponad 10, dyplomów i medali z resztą też. Fajna impreza, dzieci zadowolone wiec nie pisz bzdur, jak nie wiesz jak było.
Obrazek użytkownika Aniela
  • Aniela
  • 07-12-2012

Panie Dariuszu, mam wrażenie, że Pana tam nie było. Pańska opinia jest prawdopodobnie wpisana tutaj pod wpływem jakiejś informacji, którą Pan gdzieś usłyszał. Proszę czasem się zastanowić albo sprawdzić zanim Pan komuś dalej takie głupoty będzie opowiadał. Jak to był jeden karnet, jak dostał syn mojej przyjaciółki i jeszcze kilkoro dzieci!

Zetkama Doral Nysa Kłodzko

Kłodzko: Sobotnie derby w Wałbrzychu niestety zakończyły się przegraną drużyny z Kłodzka.

Kłodzko: To już pewne, Hania przed śmiercią była bita i kopana przez konkubenta swojej matki.

Fot. GDDKiA we Wrocławiu

Kłodzko: Który wariant drogi będzie w końcu realizowany? Odcinek Kłodzko - Ząbkowice zostanie jednak podzielony na dwie części.

Fot. Parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Polanicy-Zdroju.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×