REKLAMA

Zawody mikołajkowe

Kolejne zawody na basenie.


Mikołajkowe Zawody Pływackie na krytej pływalni w Kłodzku.

Zawodnicy ze szkół podstawowych będą rywalizować na dystansie 25 i 50 metrowym stylem dowolnym.

Początek 6 grudnia o godz. 10.00

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (3): Zawody mikołajkowe

Obrazek użytkownika Dariusz
  • Dariusz
  • 29-11-2012

W tej imprezie mogą brać udział tylko dzieci z miasta Kłodzka . Dzieci spoza Kłodzka już nie .Czy są gorsze od wielkomiejskich ,może za duża konkurencja ,bo nie o nagrody tu chodzi,które byłyby te same,czyli 3 dyplomy,3 medale i uwaga jeden karnet tylko dla zwycięzcy ! Za to wyobraźni organizatorów brak.
Obrazek użytkownika Rodzic
  • Rodzic
  • 07-12-2012

Byłam dzisiaj na tych zawodach kibicować mojej córce. Dariusz, nie pisz bzdur. Sama widziałam, że karnetów rozdali na pewno ponad 10, dyplomów i medali z resztą też. Fajna impreza, dzieci zadowolone wiec nie pisz bzdur, jak nie wiesz jak było.
Obrazek użytkownika Aniela
  • Aniela
  • 07-12-2012

Panie Dariuszu, mam wrażenie, że Pana tam nie było. Pańska opinia jest prawdopodobnie wpisana tutaj pod wpływem jakiejś informacji, którą Pan gdzieś usłyszał. Proszę czasem się zastanowić albo sprawdzić zanim Pan komuś dalej takie głupoty będzie opowiadał. Jak to był jeden karnet, jak dostał syn mojej przyjaciółki i jeszcze kilkoro dzieci!

O leczniczym działaniu konopii siewnych, a także pomaganiu ludziom w ciężkich chorobach rozmawiamy z właścicielkami sklepu Konopna Farmacja w Dzierżoniowie.

Fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

W Kudowie-Zdroju odbył się w weekend Festiwal Pstrąga. Festiwal jest współorganizowany przez powiat corocznie w innej miejscowości Ziemi Kłodzkiej. Impreza ma na celu wypromowanie jedengo z naszych produktów regionalnych czyli pstrąga, który podbił serca turystów oraz mieszkańców na naszym terenie. W tym roku motywem przewodnim festiwalu był folklor ludowy, stąd również słomiany kapelusz u starosty kłodzkiego i wianki na głowach Pań, które zbierały datki na pomoc dla Juli Kuczały z Radkowa. Impreza zgromadziła spore tłumy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×