REKLAMA

Dogtrekking na bis

Miłośnicy marszu z czworonogami, którzy chcieliby poprawić swój start ze Złotego Stoku, mogą zawalczyć w Zawodach Pucharu Polski w Dogtrekkingu w gminie Wisznia Mała

20 czerwca w gminie Wisznia Mała odbędą się kolejne zawody Pucharu Polski 2015 
w Dogtrekkingu. Na wszystkich amatorów marszów i biegów z czworonogami będą czekać dwie malownicze i urozmaicone trasy o długości 14 km oraz 24 km. Marka Merrell jest sponsorem zawodów

Najbliższe zawody Pucharu Polski w Dogtrekkingu odbędą się już 20 czerwca w Wiszni Małej. 
To położona na północ od Wrocławia gmina licząca około 8 000 mieszkańców. Spośród wszystkich gmin sąsiadujących z Wrocławiem, oddalona o zaledwie 30 minut drogi od tego miasta, Wisznia Mała jest stosunkowo najmniej zurbanizowana. Dużą jej część zajmują wysokiej klasy gleby oraz lasy. Przez teren Wiszni Małej przebiega kilka szlaków turystycznych, przykładowo niedawno został wyznaczony Szlak Konny Wzgórz Trzebnickich. To wymarzone miejsce dla wszystkich osób, które cenią kontakt z przyrodą i lubią aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Trasa zawodów Pucharu Polski w Dogtrekkingu w Wiszni Małej będzie przebiegała przez liczący 700 ha Las Maliński, jeden z największych kompleksów leśnych Aglomeracji Wrocławskiej. Zawodnicy będą musieli zmierzyć się również ze Wzgórzami Trzebnickimi. Na trasie napotkają wzniesienia, które będą wymagały kilku podbiegów i zbiegów.

Zapisy na zawody wystartowały 21 maja. Osoby, które chcą pobiec lub pomaszerować ze swoimi pupilami w Wiszni Małej muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz dokonać opłaty startowej. 
W przypadku rejestracji w dniu zawodów wynosi ona 70 zł na dystansie Mid oraz 60 zł na dystansie Mini. Pod warunkiem wysłania zgłoszenia i dokonania płatności na 7 dni przed zawodami obowiązuje ulgowa stawka opłaty startowej.

Szczegóły: www.dogtrekking.com.pl

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Dogtrekking na bis

foto: pixabay.com

Sąd skazał go na rok więzienia za aferę w SOKU. Drugi proces, w sprawie przekrętu w PCK, wciąż trwa.

foto: pixabay.com

Zgromadzenie Najświętszych Serc Jezusa i Maryi pozyskało dotacje na wykonanie I etapu prac związanych z remontem dachu Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Starym Wielisławiu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×