REKLAMA

Starosta Kłodzki ogłasza ALARM POWODZIOWY

Krosnowice. Stan Nysy 380 cm. 160 cm ponad stan alarmowy...

fot. FB/Zbigniew Tur

Wody przybywa. Zamykane są ulice

Starosta Kłodzki ogłasza ALARM POWODZIOWY na obszarze powiatu kłodzkiego. Z powodu wysokiego poziomu wody zamknięta została ulica Szpitalna, pod wiaduktem Kolejowym.
Jeżeli ktoś kieruje się do kłodzkiego szpitala, należy jechać ul. Zamiejską. Z kolei burmistrz Michał Piszko apeluje o zabranie samochodów z sąsiedztwa rzeki: z parkingów przy Braci Gierymskich, Zofii Stryjeńskiej.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Starosta Kłodzki ogłasza ALARM POWODZIOWY

Fot. Lasy Państwowe

Jak się zachować, jeśli spotkamy dzikie zwierzę, jak zabezpieczyć się przed kleszczami, co możemy wykorzystać w terenie, aby ustalić swoją lokalizację, jeśli się zgubimy, gdy zastanie nas burza w środku lasu? Te informacje będzie mógł uzyskać każdy nas dzięki akcji "Świadomie do LASU"

Fot. UM Bystrzyca Kł.

Pieniądze z Funduszu będzie można wykorzystać na inwestycje, takie jak remonty szkół i przedszkoli, inwestycje w wodociągi i kanalizację, drogi, chodniki i in.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×