REKLAMA

Kasa dla szpitali

foto: pixabay.com

Sejmik Samorządowy Województwa Dolnośląskiego podczas ubiegłotygodniowej sesji zdecydował o wsparciu finansowym szpitali.

O pomoc dla lecznic, w związku z epidemia koronawirusa, w kwietniu wnioskował radny wojewódzki Stanisław Jurcewicz. Sejmik zdecydował o zwiększeniu finansowania powiatów, które są organami prowadzącymi dla
szpitali. Na kłodzki szpital przyznano 1,2 mln zł, - To realna pomoc. Dziękujemy za nią – oceni starosta Maciej Awiżeń. Sejmik wsparł także szpital gminny w Bystrzycy Kłodzkiej, który dostanie 317 tys. zł.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kasa dla szpitali

Fot. Lasy Państwowe

Jak się zachować, jeśli spotkamy dzikie zwierzę, jak zabezpieczyć się przed kleszczami, co możemy wykorzystać w terenie, aby ustalić swoją lokalizację, jeśli się zgubimy, gdy zastanie nas burza w środku lasu? Te informacje będzie mógł uzyskać każdy nas dzięki akcji "Świadomie do LASU"

Fot. UM Bystrzyca Kł.

Pieniądze z Funduszu będzie można wykorzystać na inwestycje, takie jak remonty szkół i przedszkoli, inwestycje w wodociągi i kanalizację, drogi, chodniki i in.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×