REKLAMA

Dość bazgrania

Uzdrowisko rozpoczęło walkę z wandalami. Są pierwsze efekty: udało się namierzyć sprawców.

W nocy z 13 na 14 września nieznani sprawcy zdewastowali schody przy corso (trasa spacerowa wzdłuż rzeki Bystrzycy Dusznickiej). W tym roku polanicka gmina ponosiła już raz spore koszty (kilka tys. zł) związane z czyszczeniem schodów. Po kolejnym akcie wandalizmu burmistrz Mateusz Jellin powiedział dość! Zaapelował poprzez Facebooka o przekazywanie informacji o wandalach. Za pomoc miała być nagroda finansowa. Okazało się, że pieniężna zachęta nie była wcale potrzebna, bo polaniczanie mają dość wandali i zaczęli zgaszać do magistratu, kto zniszczył schody. Sprawa jest już na policji. Wandale zostaną ukarani.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Dość bazgrania

Licząca prawie 30 metrów wysokości wieża składa się z platform widokowych na pięciu kondygnacjach. Rozpościerający się z niej widok jest naprawdę imponujący – kusi zarówno turystów, jak i fotografów.

Dzięki milionowemu wsparciu z Unii na Dolnym Śląsku mogą powstać domy opieki, kluby seniora, zatrudnieni zostaną asystenci i opiekunowie, którzy pomogą osobom samotnym, niesamodzielnym, chorym lub z niepełnosprawnościami.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×