REKLAMA

To nie droga, to tor przeszkód

Dziura na dziurze, jak w szwajcarskim serze. Nic dziwnego, że ludzie wyrzucają śmieci przy drodze.

Ulicą Sierpową w Kłodzku można dojechać do PSZOK-u (punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych). Problem w tym, że jest ona w takim stanie, że nawet śmieciarki muszą jeździć slalomem, żeby nie rozwalić zawieszenia. Mieszkańcy miasta, którzy chcą zawieźć śmieci (np. stare graty), bardzo często rezygnują z tego i zostawiają je przy drodze. Władze miasta wiedzą o fatalnym stanie ul. Sierpowej. - Zostanie ona wyremontowana, kiedy zakończy się proces rekultywacji nieczynnego wysypiska śmieci - mówi Daniel Jakubowski, rzecznik prasowy burmistrza Kłodzka. Oby nastąpiło to jak najszybciej.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): To nie droga, to tor przeszkód

Wody Polskie będą regulowały koryto rzeczne w Bystrzycy Kłodzkiej . Zróbcie nam przy okazji miejską plażę – wnioskuje jedno ze stowarzyszeń.

Zamurowano w kłodzkiej twierdzy kapsułę czasu. Szczelnie zabezpieczona metalowa skrzynia ma przeleżeć w ziemi 100 lat.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×