REKLAMA

Dokąd latamy?

foto: pixabay.com

W tym roku Dolnoślązacy najchętniej wybierali na wrocławskim lotnisku samoloty do Grecji.

Poleciało tam w tym roku (od czerwca do końca sierpnia) ponad 123 tysiące podróżnych. Na drugim miejscu w tym rankingu jest Turcja, a potem Hiszpania. W czołówce znalazła się także Bułgaria, która w tym roku zyskała na popularności. Lato 2019 - najpopularniejsze wakacyjne kierunki z Wrocławia to: 1. Grecja – 123 tys. pasażerów; 2. Turcja – 94,5 tys. pasażerów; 3. Hiszpania – 73 tys. pasażerów; 4. Włochy – 61,6 tys. pasażerów; 5. Bułgaria – 53,8 tys. pasażerów; 6. Portugalia – 32 tys. pasażerów; 7. Egipt – 12,3 tys. pasażerów

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Dokąd latamy?

Do państwa Marii i Zdzisława Kasper z Bystrzycy Kłodzkiej przyszła pracownica Zakładu Usług Komunalnych z dwoma policjantami. - Tak walili w drzwi, że mało zawału nie dostałam - mówi roztrzęsiona Maria Kasper.

foto: pixabay.com

Rolnicy, którzy chcą zabezpieczyć swoje uprawy przed skutkami suszy, mogą do 22 listopada składać wnioski o dotację na inwestycje w obszarze nawadniania w gospodarstwie rolnym.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×